Ходорковський приїхав в нову колонію на білому автозаку і потрапив у немилість місцевих

Михайло Ходорковський викликав хвилю непорозумінь серед місцевих жителів міста, куди був доставлений у колонію. Мешканці вважають, що йому приділяють надто багато уваги.

Екс-глава ЮКОСа Михайло Ходорковський обживається в колонії №7 міста Сегежа УФСІН Карелії (Росія), куди він був етапований 17 червня з московського СІЗО "Матроська тиша".

У четвер, 16 червня адвокатам вперше дозволили побачення з їхнім клієнтом. Наразі Ходорковський знаходиться в обов'язковому для всіх, хто поступив в колонію, двотижневому карантині.

Зараз його тримають окремо від інших ув'язнених, з'ясували захисники. Адміністрація поки не вирішила, з ким поселити екс-главу ЮКОСа в бараці і якими видами робіт він буде займатися, розповів адвокат Вадим Клювгант.

Водночас, як повідомляють російські ЗМІ, місцеве населення не тільки не відчуває співчуття до опального олігарха, але й вельми роздратоване тим, що на "зону" він прибув в новому білому автозаку з VIP-кортежем, як якийсь злодій в законі.

 

За словами Вадима Клювганта, Ходорковський під час зустрічі з адвокатами виглядав добре і ні на що не скаржився. Захиснику сподобалася і колонія, куди доставили його клієнта. Про територію юрист сказав, що вона "доглянута і акуратна".

Щодо перспектив Ходорковського працювати в колонії, висуваються гіпотези, що, можливо, йому доведеться вступити в місцеве ПТУ, щоб освоїти нову професію.

Відзначимо, що колонія №7 спеціалізується на столярному та тесловому виробництві.

Поки Ходорковський знаходиться в карантині, за законом йому заборонені побачення з рідними, що дуже його засмучує. У той же час з адвокатами він може бачитися стільки разів, скільки захоче.

Я пишуть російські ЗМІ, Ходорковський став для міста Сегежа, в якому проживає 32 тис. осіб, втіленням несправедливості. Але не в тому сенсі, що нафтовий магнат постраждав марно - місцеві жителі в роздратуванні відзначають, що всі говорять і пишуть тільки про одного засудженого, в той час, як в Сегежі півтори тисячі зеків.

"Та хто він такий, Ходорковський, щоб все йому, все йому? Злодіїв у нас тут своїх повно, а якщо багатий, то нехай на дорогу скине - щоб возили м'яко", - обурено сказала продавщиця в магазині біля входу в колонію, де закуповують їжу для передач родичі ув'язнених.

За словами жінки, Ходорковського привезли на зону з довгим кортежем, що небачено для тутешніх місць: "попереду супровід, ззаду супровід, начальник колонії на своїй машині, а посередині - білий автозак".

Як виявилося, пересування Ходорковського по країні після від'їзду зі столичного СІЗО так ретельно приховувалися, що навіть глава району Віктор Мудель дізнався про те, що екс-главу ЮКОСа доставили в Сегежу, тільки від журналістів.

Така секретність породила багато різних чуток, у тому числі про те, що в карантинному блоці Ходорковському нібито надали відремонтовану одиночну VIP-камеру з душем і телевізором.

Варто відзначити, що, за даними червневого опитування, 77% росіян не цікавляться долею колишнього глави ЮКОСу Михайла Ходорковського, а 33% взагалі не знають, хто він такий.

Читайте також:

Стало відоме нове місце ув'язнення Платона Лебедєва

На зоні Ходорковського відправили кочегарити і ремонтувати труби

Ходорковського таємно доставили на зону в Карелії

Ходорковський пригрозив Кремлю "арабським сценарієм"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: