Ходорковський спрогнозував "важкі часи" для РФ після приходу до влади Навального

На його думку, держава все одно повернеться до системи монопольної влади.

Екс-глава ЮКОСа і політик-опозиціонер Михайло Ходорковський порадив росіянам "робити склади на важкі часи" у разі приходу до влади опозиціонера Олексія Навального.

Про це він заявив в інтерв'ю журналісту Юрію Дудю на Youtube-каналі "вДудь", передає Інтерфакс-Росія.

На запитання, як би він поставився до гіпотетичної перемоги Навального на президентських виборах 2018 року, Ходорковський відповів, що у нього це викликало б радість, тому що він вважає позитивним моментом будь-яку змінюваність влади. "З іншого боку, я б сказав: "Хлопці, робіть склади на важкі часи", - додав опозиціонер.

На думку Ходорковського, в цьому випадку протягом п'яти-шести років Росія повернеться до системи монопольної влади, яка існує в країні зараз. "Монопольна влада - це коли в країні існує один центр легітимності, один центр, який повноважний приймати рішення, що всі інші залежать від нього", - вважає бізнесмен.

ВідеоРосійського опозиціонера Олексія Навального облили зеленкою

"Шлях, який проробляє вождь в нашій країні, - він завжди більш-менш один". "Тому я вважаю, ми повинні ставити питання не "хто", а "що" замість Путіна", - заявив він.

На думку Ходорковського, зміна влади в Росії відбудеться протягом восьми років і пов'язана з переходом до президентсько-парламентської або парламентської республіки.

Раніше російський військовий журналіст Аркадій Бабченко в інтерв'ю ТСН.ua назвав Навального "новим добрим царем" - і саме тому його і обирають росіяни.

Залиште свій коментар