Ходорковський виступив з останнім словом - він готовий померти за віру

Вирок Михайлу Ходорковському і Платону Лебедєву винесуть 15 грудня. Ходорковський виступив із заключною промовою, в якій побажав судді мужності.

Оголошення вироку екс-главі ЮКОСа Михайлу Ходорковському і колишньому керівнику МФО МЕНАТЕП Платону Лебедєву відбудеться 15 грудня.

2 листопада в суді Ходорковський виступив із заключною промовою на свій захист.

"Я зовсім не ідеальна людина, але я людина ідей. І мені, як і будь-кому, важко жити у в'язниці і не хочеться тут померти. Але якщо буде потрібно, я готовий... Моя віра, вона вартує мого життя. І, думаю, я це довів", - сказав він.

У своєму останньому слові Ходорковський висловив сподівання на те, що "у суду вистачить мужності" винести виправдувальний вирок.

"Вам (судді) дуже непросто, може бути, навіть страшно. Бажаю Вам мужності, адже всі розуміють, що Ваш вирок назавжди залишиться в історії", - наголосив він.

Глава ЮКОСу зазначив, що з нього і Лебедєва "зробили символ боротьби зі свавіллям", тому, на його думку, виправдувальний вирок у "справі ЮКОСа" стане підтвердженням незалежності судової системи РФ.

"У ваших руках більше, ніж дві долі: вирішується доля кожного громадянина країни. Зараз справа у сподіваннях багатьох наших співгромадян, що суд зможе захистити їхні права, якщо вони можуть бути нахабно порушені", - сказав підсудний.

Платон Лебедєв від "останнього слова" відмовився.

Прокурори вимагають засудити підсудних до 14 років колонії за звинуваченням у розкраданні майже 200 мільйонів тонн нафти і легалізації незаконно нажитих коштів, а також у розкраданні 38% пакету акцій Східної нафтової компанії вартістю більше 3 мільярдів рублів.

Багато експертів на Заході досі вважають справу ЮКОСа політично мотивованою, однак російська влада це категорично заперечує.

Читайте також:

Адвокат Ходорковського знайшов йому алібі

Прокуратура просить для Ходорковського 14 років в'язниці

Ходорковський передбачив швидкий крах путінської системи

ВідеоХодорковський виступив з останнім словом - він готовий померти за віру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: