Ходорковський знову попросив про умовно-дострокове звільнення

Захист колишнього керівника МФО "Менатеп" Платона Лебедєва сьогодні, 7 червня, також повторно подав до Преображенського суду Москви клопотання про умовно-дострокове звільнення.

Екс-глава ЮКОСа Михайло Ходорковський ще раз направив у Преображенський суд Москви своє клопотання з проханням про умовно-дострокове звільнення.

Нагадаємо, наприкінці травня Михайло Ходорковський і Платон Лебедєв подали клопотання про УДЗ.

Як повідомляється, цього разу прохання було доповнено лише супровідною запискою.

За словами адвоката Вадима Клювганта, він і його клієнт будуть домагатися того, щоб було розглянуто саме клопотання, спрямоване в суд 27 травня.

Відзначимо, що захист колишнього керівника МФО "Менатеп" Платона Лебедєва сьогодні, 7 червня, також повторно подав до Преображенського суду Москви клопотання про умовно-дострокове звільнення.

"Ми повторно подали клопотання про умовно-дострокове звільнення з копією вироку та копією визначення Мосміськсуду, тобто представили весь пакет документів, який від нас хотів примхливий Преображенський суд", - сказав адвокат.

Як відомо, у грудні минулого, 2010 року Ходорковський і Лебедєв були визнані винними по другій кримінальній справі. У вироку, зокрема, вказується, що підсудні скоювали злочини з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення.

24 травня Мосміськсуд пом'якшив покарання Ходорковському і Лебедєву з 14 до 13 років колонії загального режиму за розкрадання нафти. Згідно із затвердженим вироком, бізнесмени вийдуть на свободу в 2016 році.

Читайте також:

Ходорковський готовий вийти на свободу достроково

ЄС висловив розчарування у зв'язку з рішенням суду у справі Ходорковського

Ходорковського і Лебедєва визнали в'язнями совісті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: