Ходорковському та Лебедєву сьогодні винесуть вирок

Вже в перший день оголошення з описово-мотивувальної частини стане відомо, виправдувальний чи обвинувальний вирок виносить суд і відповідно чи є у Ходорковського і Лебедєва шанс вийти на свободу наступного року.

Екс-глава ЮКОСа Михайло Ходорковський і колишній керівник МФО "Менатеп" Платон Лебедєв доставлені в Хамовнічеський суд, де ланується оголошення вироку у їх другій справі - про розкрадання акцій і нафти, а також відмиванні виручки її продажу.

До будівлі суду під'їхав броньований конвойний автомобіль, на якому підсудних доставили зі слідчого ізолятора.
На 11:00 (за Києвом) призначено оголошення вироку.

Два тижні тому суд з невідомих причин відклав засідання.

Ходорковський і Лебедєв засуджені за першим вироком до восьми років ув'язнення кожен, термін їх покарання закінчується в 2011 році. У другій справі екс-главі ЮКОСа і колишньому керівнику МФО "Менатеп" ставиться розкрадання акцій Східної нафтової компанії, розкрадання практично всієї видобутої "дочками" ЮКОСа нафти (понад 200 мільйонів тонн), а також відмивання виручки з її продажу.

Вже в перший день оголошення з описово-мотивувальної частини стане відомо, виправдувальний чи обвинувальний вирок виносить суд і відповідно чи є у Ходорковського і Лебедєва шанс вийти на свободу у наступному році.

Справа ЮКОСа - одна з найгучніших в Росії за останні роки. Російська влада звинуватила керівництво найбільшої на той момент нафтової компанії країни в цілому ряді економічних злочинів. Згодом ЮКОС збанкрутів, а його активи відійшли державній "Роснефті". Багато хто на Заході досі вважають "справу ЮКОСа" політично мотивованою, однак російська влада це категорично спростовує.

Читайте також:

У Росії запропонували "обміняти Путіна на Ходорковського"

Ходорковський передбачив швидкий крах путінської системи

Міжнародний арбітраж визнав ЮКОС "жертвою" Росії

ВідеоХодорковському та Лебедєву винесуть вирок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: