Демонстрацію протесту назвали "1000 фігур".

Reuters оприлюднило світлини з мирної демонстрації протесту проти саміту G20 у Гамбурзі.

Напередодні саміту "великої двадцятки" Гамбург готується до дозволених мирних демонстрацій і до насильства екстремістів, які ненавидять капіталізм, президента Америки Дональда Трампа, гаранта РФ Володимира Путіна і глави Туреччини Реджепа Таїп Ердогана.

У влади Гамбурга з самого початку не було ні найменших сумнівів у тому, що проведення в місті 7 і 8 липня 2017 року саміту G20 викличе масові протести антиглобалістів, екологів, людей антикапіталістичних і лівих переконань з усієї Європи. 

Однак вони, можливо, недооцінили масштаби протестного руху і особливо число тих, хто готовий і має намір вдатися до насильства. Так, на основну дозволену демонстрацію, заплановану на суботу, 8 липня, можуть з'їхатися до 100 тисяч мирних учасників. А лівоекстремістські і анархістські групи, які готують насильницькі акції, налічують, за оцінками поліції, близько 4 тисяч активістів.

Нагадаємо, раніше у Гамбурзі тисячі людей вийшли на демонстрацію протесту перед прийдешнім самітом лідерів країн Великої двадцятки. Протестувальники несли плакати з написами "Планета Земля передусім", "Боріться з бідністю" і "Демократія зараз". За даними правоохоронців, демонстранти поводилися мирно.

ВідеоУ Гамбурзі влаштували протест проти майбутнього саміту G20

Залиште свій коментар