Хороша людина: Трамп похвалив старшого сина за публікацію листів щодо зв'язків з РФ

Решту запитань американський президент порекомендував ставити його синові Дональду та адвокатам. 

Президент США Дональд Трамп схвально відгукнувся про вчинок свого сина Дональда Трампа-молодшого, який нещодавно опублікував листування щодо зв'язків з Росією.

Про це повідомила представник Білого дому Сара Сандерс, - інформує Reuters.

Дональд Трамп-молодший
Reuters

За її словами, президент США високо оцінив відкритість свого сина і назвав його "хорошою людиною". Решту запитань Трамп порекомендував ставити його синові Дональду та адвокатам.

ВідеоСтарший син Трампа міг отримати компромат на Гілларі Клінтон з рук росіянки

Нагадаємо, що раніше син президента США Дональд Трамп-молодший опублікував у своєму Twitter електронне листування щодо його зустрічі у 2016 році з юристом з Росії Наталією Весельницькою.

Як повідомлялося раніше, заяви про зв'язок передвиборчої кампанії Трампа з Росією наклали тінь на його перші п'ять місяців на посаді президента США.  Кремль спростував висновки американських спецслужб про те, що Москва намагалася схилити вибори на користь Трампа, використовуючи такі засоби, як зловживання електронними поштами лідерів демократів. Трамп заперечував будь-яку змову з Кермлем
 
Під час першої зустрічі президента США Дональда Трампа і глави РФ Володимира Путіна політики обговорювали втручання РФ в американські вибори.

Залиште свій коментар