Хорватська преса повідомила про арешт Ратко Младіча

Хорватська преса повідомила про арешт чоловіка, який може виявитися генералом Ратко Младічем. У затриманого взято аналіз ДНК.

Спеціальний підрозділ МВС Сербії у ході секретної операції 26 травня заарештував людину, схожу на колишнього командувача армією боснійських сербів Ратко Младіча.

За даними джерел хорватської преси, у затриманого взяли аналіз ДНК. Очікується, що його результати стануть відомі протягом трьох днів.

Журналісти дізналися, що заарештований – "старий чоловік, який представився як Мілорад Комадіч".

Влада Сербії поки не коментує інформацію.

Видачі Младіча домагається Міжнародний трибунал у справах колишньої Югославії (МТКЮ). Його обвинувачують у військових злочинах під час війни в Боснії та Герцеговині 1992-1995 років, включаючи геноцид 8 тисяч мусульман у місті Сребрениця влітку 1995 року.

За даними МТКЮ, Ратко Младіч переховується у Сербії. Кілька років тому влада країни оголосила премію в мільйон євро тому, хто допоможе заарештувати колишнього генерала. Тим часом родичі Младіча домагаються, щоб суд офіційно визнав факт його смерті.

Арешт Младіча і його видача до Гааги є однією з головних вимог до Сербії з боку США і Європейського союзу. Неврегульованість цієї проблеми перешкоджає інтеграції Сербії в ЄС.

Читайте також:

За голову Младіча обіцяють мільйон євро

Караджич поклав відповідальність за війну в Боснії на місцевих мусульман

В Іспанії затримали серба, відомого як "Монстр з Ґрбавиці"

Караджич: зброю боснійським мусульманам постачали миротворці ООН

ВідеоМладіча обвинувачують у військових злочинах під час війни в Боснії та Герцеговині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: