Хосні Мубарака судитимуть на манежі

Мубарака будуть судити в виставковому комплексі, що вміщає "сотні членів громадянського суспільства".

Суд над колишнім президентом Єгипту Хосні Мубараком і його синами, початок якого заплановано на 3 серпня, може пройти у виставковому манежі в Каїрі.

Про це, як пише видання "Аль-Ахбар", повідомив міністр юстиції Абдель Азіз аль-Гінді.

"В даний час ведеться підготовка цього приміщення, в якому зможуть розміститися сотні журналістів, представники громадянського суспільства та члени сімей демонстрантів", - сказав міністр.

Останнім часом в Єгипті поновилися демонстрації з вимогою якнайшвидшого суду над Мубараком.

Раніше в пресі циркулювали чутки, що суд може бути перенесений в красноморське курортне місто Шарм-еш-Шейх, де у лікарні зараз перебуває колишній глава держави. Влада заявила, що буде транслювати процес на великих екранах на площах.

83-річний Хосні Мубарак був заарештований на початку квітня поточного року за звинуваченнями у вбивствах під час революції в Єгипті у лютому 2011 року і корупції. Одразу після арешту він потрапив до лікарні. Наприкінці червня адвокат екс-президента підтвердив, що у Мубарака рак шлунка.

Проти Мубарака та його синів висунуті обвинувачення у вбивстві учасників акцій протесту та корупції. Якщо суд доведе звинувачення у навмисному вбивстві, Мубараку може загрожувати смертна кара.

Читайте також:

Екс-президент Єгипту Хосні Мубарак оголосив голодування

Німецькі лікарі підтвердили, що у Мубарака рак

Скинутий президент Єгипту вмирає від ракової пухлини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: