Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На фото позували студентки, які тепер навчаються у РФ. 

Російський молодіжний проект "Школа сучасного мистецтва" за державні кошти відзняв календар для російських військових у Сирії.

Подарунок російським військовим, яких міжнародні організації та правозахисники звинувачують у бомбардуванні мирного населення Сирії, зробили за підтримки прокремлівської молодіжної орагнізації "Сеть" за кошт державних  грантів.

У прес-релізі ініціатори акції написали, що дівчата з календаря народилися в Алеппо, Тартусі, Латакії та Сувейді, а до солдатів РФ звертаються із тим, "що у них на серці". "Сноб" відзначає, що героїні календаря залишили Сирію кілька років тому і наразі навчаються у Російському університеті дружби народів.

Для фотосесії дівчат одягли у російські кокошники, а замість свят РФ на сторінках відзначені певні дати із російської кампанії у Сирії і день народження президента РФ Володимира Путіна.

На сторінках календаря містяться неоднозначні написи, зокрема "Хоть на МиГ увидеть тебя" і "Я спокойна, когда моя земля под твоим контролем". Не обійшлося і без згадування Путіна. Одна зі сторінок підписана так "Скажи мне, кто твой главнокомандующий, и я скажу, кто ты".

Календарі мають передати російським військовим, які перебувають у Сирії. 

Як повідомлялося раніше, студентки журфаку Московського державного університету знялися для секс-календаря на честь дня народження Володимира Путіна. Згодом Reuters у своєму розслідуванні повідомило, що одна з героїнь зйомки -  Аліса Харчева - отримала елітну квартиру від друга глави РФ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції