Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Хотів би співпрацювати з опозицією". Путін натякнув, що може помилувати Навального

На думку президента РФ, це може зробити країну сильнішою.

Президент Росії Володимир Путін готовий співпрацювати з опозицією.

Про це він заявив, відповідаючи на запитання ведучої телеканалу NBC щодо готовності помилувати лідера опозиції Олексія Навального, щоб після зняття судимості той міг балотуватися в президенти, пише "РИА Новости".

"Я б хотів співпрацювати з цими людьми і готовий це робити, щоб спробувати зробити нашу країну сильнішою, більш конкурентноздатною, більш ефективної країною, самодостатньою", - сказав лідер РФ.

До того ж у відповідь на уточнювальне запитання про помилування Навального Путін зазначив, що "помилувати можна будь-яку людину, якщо вона цього заслуговує".

Нагадаємо, за крісло глави РФ борються вісім кандидатів: Сергій Бабурін (Російський загальнонародний союз), Павло Грудінін (КПРФ), Володимир Жириновський (ЛДПР), Володимир Путін (самовисуванець), Ксенія Собчак ( "Громадянська ініціатива"), Максим Сурайкін ( "Комуністи Росії"), Борис Тітов ( "Партія зростання"), Григорій Явлінський ( "Яблуко").

Вибори президента Росії відбудуться 18 березня цього року – у день, коли після так званого референдуму Путін "приєднав" Крим до РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції