Хотів "знайти фальсифікації" на виборах президента: Трамп тиснув на чиновника з Джорджії — ЗМІ

Хотів "знайти фальсифікації" на виборах президента: Трамп тиснув на чиновника з Джорджії — ЗМІ

Associated Press

Американський президент стверджував, що той стане "національним героєм", якщо виявить фальсифікації

Чинний президент США Дональд Трамп зв'язався в грудні 2020 року з главою слідчої групи при секретарі Джорджії та попросив його виявити факти фальсифікацій на виборах.

Про це пише The Washington Post.

Розмова, за інформацією журналістів, відбулася більш ніж за тиждень до телефонної розмови 2 січня між Трампом і його однопартійцем секретарем Джорджії Бредом Раффенспергером. Тоді глава Білого дому закликав його знайти достатню кількість голосів для затвердження перемоги в штаті.

Зауважимо, що ім'я особи, з яким розмовляв Трамп, поки не розголошується.

За інформацією ЗМІ, американський президент заявив чиновнику, що той стане "національним героєм", якщо виявить фальсифікації.

"Трамп дзвонив до очільника слідчої групи при офісі секретаря штату незадовго до Різдва, коли той вів розслідування тверджень про фальсифікації, які пов'язаних з бюлетенями в окрузі Кобб в передмісті Атланти", — пише The Washington Post у публікації.

Експерти заявили, що спроби президента втрутитися в тягле розслідування можуть бути розцінені як перешкода правосуддю або кримінальний злочин, але це буде складно довести.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що Трамп, намагаючись переглянути результати виборів в Джорджії, натиснув на губернатора.

Читайте також:

Трамп вимагає від штату Джорджія змінити результати виборів на його користь

Трамп вимагає від штату Джорджія змінити результати виборів на його користь
Наступна публікація