Християнські екстремісти готували війну з урядом США

У США затримали членів угрупування "Християнський воїн", які готували себе до "останньої битви Кінця світу" з американським урядом.

Влада США звинуватила дев'ятьох членів воєнізованого угрупування християнських екстремістів Hutaree у підготовці збройного виступу проти американського уряду.

Активісти Hutaree, серед яких їхній лідер Девід Брайан Стоун, були заарештовані напередодні під час широкомасштабної поліцейської операції в Мічигані, Огайо та Індіані.

У поліція зазначили, що арешти не можна було відкладати – екстремісти планували вбити будь-кого, хто спробував би перешкодити їм провести "секретну розвідувальну операцію" в квітні.

На думку членів Hutaree, співробітники правоохоронних органів є "піхотинцями" федерального уряду, тому вони мають право ліквідовувати їх у разі потреби.

Крім того, своїм ворогом екстремісти вважали будь-кого, хто не поділяв їх позицію або брав участь у побудові "нового світового порядку". На сайті організації йдеться про "підготовку до битви за збереження свідоцтва про Ісуса Христа".

За даними слідства, обвинувачені проходили воєнізоване тренування з 2008 року. У квітні вони планували убити одного зі співробітників правоохоронних сил, а потім влаштувати теракт на його похороні.

Після цього бойовики Hutaree мали відійти до визначеного пункту і "вести війну проти уряду, використовуючи ешелоновану оборону, насичену саморобними вибуховими пристроями з розтяжками і дистанційно керованими, засідками і підготовленими вогневими позиціями", - йдеться у поліцейському звіті.

"Hutaree розраховували, що їхні дії послужать каталізатором для масштабного антиурядового повстання", - наголошено в документі.

Спеціальний агент ФБР Ендрю Арена заявив, що Hutaree є однією з "радикальних і екстремістських угруповань, яких чимало в США".

Членів угруповання звинувачують в антидержавній змові, спробі використання зброї масового ураження, навчанні поводженню з вибуховими речовинами і зберіганні вогнепальної зброї. У разі визнання провини їм загрожує довічне ув'язнення.

На сайті Hutaree повідомляється, що учасники угрупування, назва якого означає "Християнський воїн", готують себе до останньої битви Кінця світу.

Читайте також:

У Москві бояться нових терактів: Саїд Бурятський набрав 30 шахідок

П'яний американець з криками "ми - це джихад" погрожував підірвати круїзний лайнер

Подвійний агент ЦРУ підірвав колег на святкуванні свого дня народження

Влада Британії: "Аль-Каїда" готує ядерну атаку на Лондон

ВідеоХристиянські екстремісти готували війну з урядом США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: