"Хто вакцинується, той виграє": в Австрії серед щеплених розігрують сімейний будиночок і електромобіль

"Хто вакцинується, той виграє": в Австрії серед щеплених розігрують сімейний будиночок і електромобіль

Фото: УНІАН

Для участі в лотереї слід зареєструватися на спеціальному сайті, надавши свої контакті дані.

Австрійський суспільний телерадіомовник ORF організував лотерею з метою підвищення рівня вакцинації населення від коронавірусу.

Про це повідомляє "Укрінформ".

Участь в акції "Хто вакцинується, той виграє"  зможуть взяти усі особи віком від 18 років, які проживають в країні та які зробили щеплення проти COVID-19 у період із 1 жовтня по 20 грудня. При цьому неважливо, чи це буде перша, чи друга, чи третя доза вакцини.

Серед головних призів – сімейний будиночок, а також електромобіль. Загалом розігруватимуться близько 1 тис. подарунків, наданих австрійським бізнесом.

Для участі в лотереї слід зареєструватися на спеціальному сайті, надавши свої контакті дані. Сертифікат вакцинації надавати не треба – він знадобиться та перевірятиметься лише у разі виграшу.

Оголошення переможців відбудеться у прямому ефірі передачі "Світло у темряву", яка традиційно проходить на ORF на Святвечір, 24 грудня.

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Нагадаємо:

В Україні президент Володимир Зеленський пообіцяв вакцинованим громадянам 1000 гривень, які можна буде витратити на придбання абонементів до спортзали, відвідання кінотеатрів, театрів тощо або купити квитки для мандрівок всередині країни.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація