"Хто вчив вас манер". Лавров знову втрапив у конфуз із журналістами

Російським дипломат раптом згадав про правила поведінки 

У Мережі опублікували відео з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим, який вчив "манерам" американських журналістів.

Інцидент трапився під час зустрічі глави російського зовнішньополітичного відомства з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном. Коли вони увійшли до Будинку прийомів МЗС у  Москві, журналісти почали англійською вигукувати запитання.

Лавров перебив жінку своїм запитанням: "Хто вас виховував? Хто навчив вас таких манер?", - сказав він.

Відео інциденту опублікував російський канал RT.

Лавров неодноразово дивував світову спільноту своєю поведінкою. Так, в рамках зустрічі ОБСЄ у Гамбурзі  він образив оператора міжнародної агенції Reuters, назвавши його "д*білом". 

ВідеоЛавров образив оператора Reuters в рамках зустрічі ОБСЄ

Це був не перший нестриманий вислів, який пролунав з вуст Лаврова.  Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров пошепки вилаявся під час зустрічі з міністром закордонних справ Саудівської Аравії Аделем аль-Джубейром. 

Відео, на якому російський дипломат використав ненормативну лексику, опублікували користувачі соціальних мереж. На кадрах з прес-конференції Лаврова показують крупним планом. Під час промови саудівського колеги Лавров крекче, поправляє окуляри, тре лоба і шепче собі під носа: "Д*біли, бл*". 

Залиште свій коментар