Художник з ФБР скопіював вигляд бен Ладена з фото іспанського політика

Член іспанського парламенту Гаспар Ямасарес заявив, що ФБР використовувало його фотографію, щоб скласти фоторобот постарілого бен Ладена.

Член парламенту Іспанії Гаспар Ямасарес був шокований, дізнавшись, що ФБР використовувало його фотографію для створення зображення Усами бен Ладена.

52-річний Гаспар Ямасарес, колишній лідер лівої коаліції в іспанському парламенті, був вкрай здивований, коли йому розповіли про подібність між ним і "новим зображенням" бен Ладена.

Ямасарес вважає, що використання реальних людей для комп'ютерного моделювання зображень - це "безсовісно".

У ФБР визнали, що художник-криміналіст запозичив певні риси обличчя "з фотографії, яку він знайшов в інтернеті", адже не зміг знайти нічого підходящого в базі бюро.

"Художник-криміналіст не знав про особистість людини, зображеної на фотографії. Подібність між фотографіями є випадковую і ненавмисною", - запевнили в ФБР.

Нагадаємо, створене за допомогою комп'ютерних технологій зображення лідера "Аль-Каїди", на якому показано, як міг би виглядати зараз 52-річний Усама бен Ладен, були опубліковані в п'ятницю на сайті одного з підрозділів держдепартаменту США.

Читайте також:

ФБР опублікувало зображення Усами бен Ладена без тюрбана і бороди

США відомо про місцезнаходження бен Ладена

Полонений таліб натякнув, що бен Ладен в Афганістані

Американські військові дозволили бен Ладену втекти
 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: