Хворі з підозрою на свинячий грип є на всіх континентах

В США зафіксовано 45 випадків захворювання на свинячий грип. З підозрою на хворобу госпіталізовані люди в Бразилії, Новій Зеландії, Австралії, Південній Кореї. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Кількість людей, які захворіли на свинячий грип у світі зростає. У США на свинячий грип захворіло вже 45 людей. Окрім Каліфорнії, випадки інфікування зареєстровані в штатах Техас, Канзас, Арізона і Нью-Йорк.

Найбільшим вогнищем захворювання виявився Нью-Йорк. Судячи з офіційних даних, в місті вже 28 хворих і 17 людей з підозрою на вірус. Всі вони учні школи Святого Франциска в міському районі Квінс.

В той же час, як повідомив глава департаменту охорони здоров'я Нью-Йорка Томас Фріден, не виключено, що число хворих може найближчим часом перевищити 100 людей.

У Бразилії кількість госпіталізованих з підозрою на цю хворобу, збільшилася до 11. Про це мовиться в повідомленні, поширеному Міністерством сільського господарства найбільшої країни Латинської Америки. Всі хворі поміщені в стаціонар, однак жоден з випадків не підходить на сто відсотків під критерії, визначені Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) для цього захворювання: температура тіла вища 38 градусів, яка супролводжуєтьсяодним або декількома з наступних симптомів - кашель, болі в горлі, тілі і голові, проблеми з диханням.

У Новій Зеландії зафіксовано 56 випадків можливого зараження свинячим грипом. Дев'ятнадцять австралійців госпіталізовані з підозрою на "свинячий грип". Всі хворі прибули з Мексики або США.

Співробітники міністерства намагаються зв'язатися з вісімнадцятьма з 364 пасажирів, які прибули в Окленд з Лос-Анджелеса у суботу, 25 квітня. Всім їм належить пройти медичне обстеження і одержати антивірусний препарат Tamiflu.

Як повідомляється, група школярів, у яких є підозри на зараження свинячим грипом, прилетіли до країни саме цим рейсом і могли стати рознощиками смертоносного вірусу.

Ситуація ускладнюється тим, що в Австралії настав сезон простудних захворювань, симптоми яких дуже схожі із смертельно небезпечним вірусом, що забрав більше сотні людських життів в Мексиці.

Перша людина з симптомами свинячого грипу знайдена в Південній Кореї. 27 квітня південнокорейський уряд класифікував свинячий грип як інфекційне захворювання тварин, що дає владі законне право у разі виявлення інфекції в країні обмежувати пересування або знищувати хворих тварин, а також виплачувати фермерам компенсацію.

Нагадаємо, Всесвітня організація охорони здоров`я підвищила рівень загрози виникнення пандемії свинячого грипу до четвертого з  шести.

За станом на вечір 27 квітня, в Мексиці було зареєстровано 149 випадків смерті людей від свинячого грипу.

Починаючи з 28 квітня в міжнародному аеропорті "Бориспіль" у рамках боротьби зі свинячим грипом літаки та окремих пасажирів оброблятимуть дезінфікуючими засобами.

За попередніми даними, захворювання викликані реасортантом вірусу грипу типу А (H1N1), комбінація антигенів якого раніше не зустрічалася у вірусів грипу, що викликають захворювання людей або свиней. Вірус є стійким до дії противірусних препаратів amantadine і rimantadine, але чутливий до oseltamivir і zanamivir. Останні є в Україні. Людина може дуже швидко заразитися свинячим грипом, якщо доглядатиме хворих свиней. Однак, при споживанні термічно обробленої свинини захворіти на цей грип неможливо.

У МОЗ України працюватиме гаряча телефонна лінія щодо інформування про епідеміологічну ситуацію зі свинячим грипом – 200-07-80.

Читайте також:

Рівень загрози свинячого грипу підвищили до четвертого

Україна має ліки від свинячого грипу

Тимошенко дала дві години, щоб побороти свинячий грип

В Україну заборонили ввозити мексиканську свинину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: