Хворим на СНІД африканцям ставитимуть тавро на сідниці

Якщо на сідницях у хворих буде "тавро", то перед сексом можна буде легко переконатися, чи здоровий партнер.

Депутати парламенту африканського королівства Свазіленд пропонують боротися з поширенням в країні СНІДу, запровадивши обов'язкові незмивні відмітки для хворих на ВІЛ. Якщо на сідницях у хворих буде "тавро", то перед сексом можна буде легко переконатися, чи здоровий партнер, пояснив свою ініціативу депутат Тімоті Мієні.

Мієні пропонує ввести обов'язкові перевірки на СНІД для всіх громадян. За його словами, це дозволить знизити кількість контактів між хворими і здоровими. Проте пропозиція політика викликала в південноафриканській країні, що страждає від епідемії СНІДу, справжній скандал.

Борці з СНІДом вважають запропонований захід варварським і таким, що порушує права людини. Заяви Мієні свідчать лише про те, що сам він веде хаотичне статеве життя, переконані у свазілендській організації допомоги хворим на СНІД. "Ймовірно, таврування дозволить йому знати, з ким він збирається переспати", - вказує прес-секретар організації.

Свазіленд - невелике королівство, що межує з ЮАР і Мозамбіком. Вважається однією з найбідніших держав планети. Крім того, у Свазіленді найвищий у світі показник заражених ВІЛ-інфекцією (близько 43% населення).

Короля Свазіленда Мсваті III звинувачують у подвійних стандартах у тому, що стосується боротьби зі СНІДом. Монарх-багатоженець, який у 2001 році заборонив молодим дівчатам у країні займатися сексом, незабаром після цього вибрав собі 17-річну наречену.

Читайте також:

В Україні презентували "живі бібліотеки" про СНІД

Мутація вірусу нового грипу робить його небезпечнішим за СНІД

Огляд смертельних епідемій останніх років

Україна відмовилася від допомоги у боротьбі зі СНІДом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: