Хвороба Паркінсона чи "хода стрілка". Times назвав причини незвичайних рухів Путіна

Манера рухів глави РФ може бути пов'язана із його минулим, вважають експерти.

Експерти з вивчення хвороби Паркінсона проаналізували відео з президентом РФ Володимиром Путіним і повідомили, що його хода може свідчити про наявність неврологічного захворювання, пише Times.

Фахівці відзначають, що під час ходи у російського лідера менший мах правої руки, що зазвичай може бути ознакою ранньої стадії неврологічного захворювання.

Однак у випадку Путіна такі незвичайні рухи можуть вказувати на пройдену ним підготовку з використання вогнепальної зброї під час його роботи в КДБ, пише Російська служба ВВС

Так, експерт із вивчення порушення рухів Басу Блоєму з центру з вивчення хвороби Паркінсона в Нідерландах розповів, що йому до рук потрапило навчальне керівництво з інструкціями про те, як агент КДБ має поводитися в бойових умовах.

"Під час руху необхідно, щоб зброя перебувала біля грудей у правій руці. Вперед потрібно рухатися боком, зазвичай лівим, трохи поверненим за напрямом руху", - наводить Times цитату з посібника. 

Також проти аргументу про те, що у Путіна можуть бути симптоми Паркінсона, говорить і те, що його хода була однаковою протягом багатьох років, і ознак погіршення помітно не було.

Дослідники знайшли на YouTube фільми із ходою інших російських політиків і чиновників, і виявили у них аналогічну Путіну манеру ходьби. Експерти звернули увагу на ходу прем'єр-міністра РФ Дмитра Медведєва, колишнього міністра оборони Анатолія Сердюкова і глави адміністрації президента Сергія Іванова.

"Спочатку в голову приходить приваблива ідея, що у них у всіх – хвороба Паркінсона, що в Кремлі трапилася епідемія Паркінсона", - цитує Times слова Блоема.

Однак з'ясувалося, що Іванов теж працював у КДБ, а Сердюков був пов'язаний із армією. Хода Медведєва, на думку фахівців, пояснюється його прагненням "бути схожим на боса".

Проти версії щодо неврологічного захворювання у Путіна свідчить і те, що він активно займається спортом.

Манера ходи Путіна нагадує ковбоїв Дикого Заходу, пише британська газета.

Нагадаємо, раніше Пентагон запідозрив, що президент РФ Володимир Путін хворий на синдром Аспергера. Видання USA Today писало, що фізичні труднощі російського лідера зумовлюють його поведінку і стиль прийняття рішень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: