"Хворобливий інцидент". Принц Саудівської Аравії вперше прокоментував вбивство журналіста Хашоггі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Принц Мухаммед пообіцяв, що всі винні будуть покарані.

Спадковий принц Саудівської Аравії Мухаммед бін Салман вперше прокоментував жорстоке вбивство саудівського опозиційного журналіста Джамаля Хашоггі. Він назвав його загибель "хворобливим" інцидентом і сказав, що "справедливість візьме гору".

Про це він сказав у середу, 24 жовтня, у консульстві Саудівської Аравії у Стамбулі (Туреччина), пише Reuters.

Він також пообіцяв, що всі винні будуть покарані, додавши, що Саудівська Аравія і Туреччина співпрацюватимуть, щоб "досягти результатів".

Нагадаємо, 59-річний Хашоггі ще 2 жовтня вирушив зі своєю нареченою до генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі для того, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену в будинок не впустили і через п'ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства. Пізніше вона сказала, що не довіряє інформації та не знає, де зараз перебуває журналіст. 

У журналіста були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і спадкового принца Мухаммеда бін Салмана. У Туреччині підозрюють, що чоловіка допитували, катували, а після цього вбили і розчленували. Для цього до Стамбула в той день прилетіло 15 співробітників саудівських спецслужб. Слідство має відповідні звукозапису. Після декількох тижнів заперечень та під потужним тиском країн Заходу, влада Саудівської Аравії все ж визнала, що журналіст загинув у їхньому консульстві.

ВідеоЕрдоган прокоментував вбивство журналіста Джамала Хашоггі

Вашингтон також розмірковує, чи не запровадити проти них ще й фінансові санкції. Речі вбитого колумніста Джамала Хашоггі напередодні знайшли у Стамбулі у покинутому авто з дипломатичними номерами. Колумніста Washington Post востаннє бачили другого жовтня, коли він пішов до консульства Саудівської Аравії, владу якої критикував.

Ердоган прокоментував вбивство журналіста Джамала Хашоггі

Залиште свій коментар

Вибір редакції