HygieneShield: компанія beko презентувала інноваційну лінійку побутової техніки, яка усуває 99% бактерій та вірусів, включаючи коронавірус Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
1326
Поділитись:
WhatsApp
Viber
HygieneShield: компанія beko презентувала інноваційну лінійку побутової техніки, яка усуває 99% бактерій та вірусів, включаючи коронавірус

Компанія beko презентувала інноваційну лінійку побутової техніки HygieneShield / Фото: beko

HygieneShield - перша побутова лінійка техніки, яка знищує понад 99% бактерій та вірусів, включаючи коронавірус. Нова лінійка побутових приладів, презентована 8 жовтня на міжнародній онлайн пресконференції, використовує технологію обробки УФ-випроміненням та парою для домашньої дезінфекції.

Пандемія коронавірусу, яка охопила світ у 2020 році, не просто його змінила у глобальному сенсі, вона прийшла до кожного і внесла свої корективи у звичайний побут людей

Так, beko провела дослідження серед споживачів у 31 країні й виявила, що для більшості гігієна стоїть на першому місці. Багато з нас удома дезінфікують покупки з супермаркету, уникають зайвий раз узяти до рук мобільний телефон або ключі, або ж не заносять у дім верхній одяг. Люди стали більше прибирати та прати вдома, а дехто вперше почав дезінфікувати постільну білизну. 75% опитаних стали частіше прибирати вдома, 64% – частіше влаштовують прання, а 68% стали приділяти більше уваги чистоті упаковки придбаних продуктів.

Більше того, уряди всіх країн світу закликають своїх громадян дотримуватись елементарних правил особистої гігієни, які можуть убезпечити від вірусу та зберегти життя. Ретельне миття рук та дезінфекція стали сьогодні чи не найголовнішими повсякденними ритуалами кожного свідомого жителя Планети. Також, як ми бачимо із дослідження beko, людей стали непокоїти й питання гігієни побуту та житла, невід’ємною частиною якого у сучасному світі є техніка.

Тому, очевидно, що в нових реаліях побутова техніка має не тільки полегшувати й спрощувати життя, не тільки робити його більш комфортним, вона повинна бути інноваційною і безпечною, а головне допомагати кожній людині вести здоровий спосіб життя, відповідаючи усім викликам часу. 

Саме через це, коли питання безпеки і гігієни в умовах коронавірусу стало на перший план, компанія beko, яка від 1955 року працює на європейському ринку побутової техніки, здійснила прорив у технологіях і розробила абсолютно унікальну інноваційну лінійку HygieneShield. Ця лінійка покликана зробити дім чистим та безпечним, а споживачів - спокійними за здоров’я своїх родин, оскільки вона оснащена унікальною знезаражувальною функцією з використанням ультрафіолетового світла, тепла і пари, які на 99% знищують віруси, у тому числі й COVID-19.

"Цей рік був дуже складним, і ми вважаємо, що зараз — більше ніж будь-коли — кожен повинен мати доступ до високоякісних продуктів, безпечних для людини та довкілля. Ми раді представити на ринку найновіші інновації beko та нашу першу повну лінійку техніки. Ці вироби були створені, щоб допомогти споживачам забезпечити вдома професійний рівень гігієни та захиститися від інфекцій та хвороб. Наші технології зараз проходять незалежну перевірку від Airmid Health Group — поважної організації, яка займається дослідженнями в галузі біомедицини. Станом на сьогодні, пральні машини та холодильники HygieneShield продемонстрували свою здатність зменшувати кількість бактерій та вірусів більше ніж на 99%.  Випробування інших категорій техніки тривають, і ми плануємо завершити процедури випробування та сертифікації до листопада. Наприклад, наші посудомийні машини зараз проходять незалежне оцінювання в Рейн-Ваальському університеті прикладних наук, і ми очікуємо в жовтні завершити тестування та отримати необхідні сертифікати. Сподіваємося, що наші вироби подарують споживачам спокій і впевненість, що їхні домівки безпечні та чисті. Адже ми усі продовжуємо звикати до нових реалій життя", - заявив під час презентації нової лінійки генеральний директор Arçelik (материнської компанії beko) Хакан Булгурлу.

Генеральний директор Arçelik Хакан Булгурлу / Фото: beko

За словами відомої у Європі британської лікарки, представниці Королівської колегії лікарів загальної практики Сари Джарвіс, технологія дезінфекції ультрафіолетовим промінням, яка використовується у техніці HygieneShield від beko, є найефективнішою і знищує майже всі віруси і інфекції, коронавірус також. "Я вже неодноразово говорила, що УФ-світло є дуже ефективним для дезінфекції: воно вже багато років широко використовується для стерилізації в лікарнях, літаках і на заводах. Від квітня цього року воно також використовується в Китаї. COVID-19 змусив нас усіх задуматися про те, як ми живемо поза домом: маски та соціальне дистанціювання, але я бачу, як мої пацієнти починають думати про гігієну вдома, де ми проводимо набагато більше свого часу. Не думаю, що ми все ще повинні повертатися на робоче місце - робота вдома збереже нас у безпеці та зменшить поширення COVID-19. Підтримувати речі в ідеальній чистоті - це проблема і новий виклик сьогодні", - зазначила доктор Сара Джарвіс.

Загалом нова лінійка побутової техніки HygieneShield від beko складається з 7 приладів із вбудованими програмами з дезінфекції та функціями очищення продуктів, їжі та речей, що в умовах пандемії є надзвичайно важливим і життєво необхідним. 

Серед них один з найважливіших побутових приладів у домі - холодильник, оскільки саме від нього залежить свіжість того, що ми їмо, а в нових реаліях ще й безпечність продуктів. Саме тому beko розробила холодильник Combi зі спеціальною шухлядою для дезінфекції продуктів в оригінальній герметичній упаковці. Окрема шухляда, вбудована над контейнером для фруктів та овочів, дозволяє знищувати віруси, бактерії та збудники інфекцій за допомогою ультрафіолетового випромінювання. Для очищення та знезараження продуктів, які ви придбали у супермаркеті, достатньо їх просто покласти у спеціальний контейнер та залишити там на 40 хвилин - саме стільки часу потрібно, щоб понад 99% бактерій та вірусів було знищено. Більше того, контролювати та управляти холодильником можна через спеціальне програмне забезпечення. 

Компанія beko презентувала інноваційну лінійку побутової техніки HygieneShield / Фото: beko

Ще одним приладом з лінійки HygieneShield, який також дбатиме про те, що ви їсте, - є духовка (піч), яка не просто готує, а ще й очищає вашу їжу, для цього у ній є одразу дві програми з дезінфекції насиченою парою та жаром, які працюють при температурах 70°C та 120°C відповідно. Це дозволяє не просто готувати та підігрівати їжу, а ще й за 15 хвилин при температурі 70°C знезаражувати продукти, дезінфікувати їжу в упаковках, при цьому, не впливаючи на їхній смак та структуру. Наприклад, за 15 хвилин ви можете не просто розігріти замовлену піцу у коробці, а ще й продезінфікувати її і бути впевненим, що замовлений продукт є абсолютно безпечним. Обробка ж при 120°C протягом 20 хвилин дозволяє дезінфікувати навіть металеві миски та скляний посуд.

Компанія beko презентувала інноваційну лінійку побутової техніки HygieneShield / Фото: beko

Якщо вже мова зайшла про посуд, то і тут beko потурбувалися про вас, створивши посудомийну машину з технологією HygieneShield, яка здатна не просто мити посуд, а й пропонує спеціальну функцію обробки парою та додаткового ополіскування гарячою водою. 

Компанія beko презентувала інноваційну лінійку побутової техніки HygieneShield / Фото: beko

Важливо також в умовах коронавірусної пандемії приділяти особливу увагу одягу, який ми точно стали прати набагато частіше Але чи просто прання достатньо для знищення небезпечного вірусу? Медики запевняють, що при умові прання за високих температур - так, але тоді є ризик разом з вірусом знищити й улюблені речі. Тому у лінійці HygieneShield була створена розумна пральна та прально-сушильна машина, яка вирішує ці дві проблеми завдяки інтелектуальному алгоритму, додатковому каналу нагріву та системі наповнення барабана гарячим повітрям, яке підтримує для білизни температуру на рівні 60°C, аби ретельно знезаразити ваш одяг, не застосовуючи воду. Так, після прання додатково можна продезінфікувати одяг гарячим повітрям, не використовуючи воду та пральні засоби. Тобто такий прилад не просто знезаражує одяг та білизну, а ще й береже ресурси, природу та екологію. Таким чином у прально-сушильній машині з технологією HygieneShield з 2 кг одягу видаляється понад 99% вірусів та бактерій лише за 58 хвилин. 

Компанія beko презентувала інноваційну лінійку побутової техніки HygieneShield / Фото: beko

Зберегти й продезінфікувати білизну та одяг, зокрема і верхній одяг, який ми не маємо змоги прати часто і вже зовсім скоро, з настанням холодів, використовуватимемо його щодня, також допоможе сушильна машина з технологією ультрафіолетової дезінфекції. Цей прилад за допомогою програми UV Hygienic Refresh (Гігієнічна обробка ультрафіолетом) дозволяє освіжати та знезаражувати сухий одяг. Крім того, у сушильній машині є програма UV Hygienic Drying (Гігієнічна сушка з ультрафіолетом), яка дозволяє висушити та знезаразити до 5 кг випраної білизни, включно навіть з тими речами, які вимагають прання при низькій температурі. Маючи, такий прилад вдома, вам, повертаючись з вулиці, не доведеться вивішувати одяг на балкон або на декілька днів ізолювати його в окремі шухляди, достатньо просто освіжити його у сушильній машині HygieneShield від beko.

Компанія beko презентувала інноваційну лінійку побутової техніки HygieneShield / Фото: beko

Потурбувалася компанія і про речі, які сучасні люди майже не випускають з рук або користуються ними занадто часто, і на поверхнях яких живе безліч бактерій і вірусів, у тому числі й коронавірус. Мобільні телефони, ключі, гаманці, олівці та ручки, банківські картки - це невеликий перелік речей, які щодня потрапляють до ваших рук, і дезінфекції яким ви, явно, приділяєте недостатньо уваги. Та безпечно й ефективно розв’язати це питання запропонувала beko, створивши унікальну спеціально розроблену шафу з ультрафіолетовим випромінюванням для дезінфекції саме таких речей, а ще упакованих товарів з супермаркетів, пакетів, отриманих на пошті пакунків і посилок та навіть дитячих іграшок. Ультрафіолетова шафа схожа зовні та за розмірами на мікрохвильову піч, вона достатньо мобільна та переносна  - тому її можна поставити у будь-якому місці помешкання, наприклад, у коридорі чи на кухні. Для процесу дезінфекції всередину шафи потрібно покласти речі та вибрати на сенсорному екрані необхідну програму знезараження, яка триває від 20 до 40 хвилин. Що дуже важливо, ця шафа абсолютно безпечна і не завдає жодної шкоди речам, у тому числі й телефону. 

Компанія beko презентувала інноваційну лінійку побутової техніки HygieneShield / Фото: beko

Хакан Булгурлу також зазначив, що техніка лінійки HygieneShield коштуватиме, в залежності від побутового приладу, всього на 5-10% дорожче, ніж звичайна побутова техніка beko.

Українським споживачам прилади HygieneShield стануть доступними найближчим часом. 

Інформація про beko:

beko — це міжнародний бренд побутової техніки , який  є частиною компанії Arçelik та представлений у більш як 140 країнах. Він пропонує продуктові лінійки, що включають велику побутову техніку, кондиціонери повітря та дрібні побутові прилади. beko —  провідний  бренд окремостоячої побутової техніки в Європі та бренд №1 великої побутової техніки у Великій Британії. beko є головним партнером ФК "Барселона", титульним партнером чоловічої баскетбольної команди "Фенербахче" та офіційним постачальником Чемпіонату Європи з гри League of Legends.

Наступна публікація