ІД може повернуться в Сирію за рік за відсутності військового тиску - Пентагон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Ісламська держава" прагне відновити халіфат у фізичному вигляді.

Терористичне угрупування "Ісламська держава" може повернути собі територію в Сирії менш ніж за рік за відсутності військового тиску.

Про це йдеться у доповіді Пентагону, - інформує NBC News.

Без подальшого військового тиску ІД, яка прагне відновити халіфат у фізичному вигляді, може повернути собі територію через шість - 12 місяців.

Також режим Асад не буде переслідувати ІД, якщо терористи буде не загрожувати урядовій інфраструктурі. 

Звіт Пентагону заснований на інформації, отриманої від американських військових, урядових установ США і також з відкритих джерел.

ВідеоПрезидент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

США виводять війська із Сирії. Інформацію про це підтвердили у Білому домі після того, як президент Дональд Трамп заявив у Twitter про перемогу над терористичним угрупованням "Ісламська держава". 

Президент США оголосив перемогу над "Ісламською державою" в Сирії

Як повідомлялося раніше, про намір вивести військових з Сирії заявив у грудні президент США Дональд Трамп. Він пояснив це "перемогою" над "Ісламською державою". Рішення Трампа в США і ЄС сприйняли як несподіване і суперечливе. Незабаром після цього міністр оборони США Джеймс Меттіс подав у відставку.

Радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон згодом пояснив, що Вашингтон не буде виводити своїх військових з Сирії, поки терористичне угрупування "Ісламська держава" не буде повністю ліквідована і поки США не отримають від Анкари гарантій безпеки для своїх курдських союзників, які контролюють північно-східні території Сирії. Проте Туреччина ці пропозиції не прийняла і вже розпочала активну підготовку до військової операції на півночі арабської країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції