Ідеолог "Аль-Каїди" пообіцяв продовжити справу бен Ладена і вигнати окупантів

Ідеолог "Аль-Каїди" погрожує Заходу джихадом та обіцяє продовжити справу бен Ладена, здійснюючи теракти проти країн Заходу.

Один з лідерів міжнародної терористичної організації "Аль-Каїда" Айман аз-Завахірі, якого до смерті Усами бен Ладена називали другою за значимістю людиною в цій організації, пообіцяв і далі здійснювати теракти проти країн Заходу.

Як повідомила американська служба спостереження за ісламістськими сайтами SITE, Айман аз-Завахірі закликав йти шляхом джихаду, "щоб вигнати окупантів з ісламських земель".

Заява лідера "Аль-Каїди", викладена на одному з сайтів в інтернеті, по суті є надгробним словом засновникові організації Усамі бен Ладену, зазначають ЗМІ.

Після загибелі терориста номер один передбачалося, що саме аз-Завахірі стане наступником бен Ладена. Однак, за даними ЗМІ, виконуючим обов'язки керівника оперативного штабу "Аль-Каїди" став єгиптянин Сейф аль-Адль.

Близькосхідні ЗМІ відзначають, що аз-Завахірі зіткнувся з опозицією деяких лідерів організації, котрі хочуть, щоб керівництво перейшло в руки представника молодого покоління.

Нагадаємо, ватажок "Аль-Каїди" Усама бен Ладен був знищений 2 травня на території Пакистану. З тих пір це угрупування неодноразово заявляло про відплату. Після цього в Пакистані було скоєно кілька терактів.

Читайте також:

"Аль-Каїда" закликала мусульман в США взятися за зброю (відео)

США знищили одного з найнебезпечніших екстремістів у світі

США назвали ім’я нового ворога, який не поступається за силою "Аль-Каїді"

США назвали ім'я чоловіка, через якого вийшли на бен Ладена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: