Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
IKEA виплатить 46 мільйонів доларів батькам загиблого хлопчика, на якого впав комод

Інцидент стався у 2017 році.

Шведська компанія IKEA виплатить 46 мільйонів доларів батькам хлопчика, який загинув після падіння на нього комода Malm цього виробника, повідомляє CBC News.

Інцидент стався у 2017 році, але за рік до цього стало відомо щонайменше про три подібні випадки. Тоді IKEA відкликала усі продані комоди Malm в США. За словами батьків загиблого хлопчика, вони не знали про це, а компанія не зв'язувалася з ними. Після загибелі сина вони з'ясували, що конструкція комода нестійка і не відповідає стандартам безпеки.

Під час суду захисники позивачів Джоліни та Крейга Дудека заявивили, що виробник знав про загрозу перекидання комодів, але не попередив покупців про необхідність кріпити їх до стіни під час експлуатації. У документах суду зазначається, що комод упав на хлопчика, розчавив йому шию і спричинив задуху.

Слід зауважити, що у 2016 році меблева компанія запропонувала повне відшкодування коштів або безкоштовні набори для ремонту усіх 17,3 мільйонів комодів, які були продані у США від 1985 року.

Як повідомлялося, у російському Ульяновську трирічна дитина загинула, коли гралася у хованки. Виявилося, що хлопчик сховався в ліжку-трансформері. Його знайшли його вже мертвим. За попередньою версією прокуратури, дитина померла через нестачу повітря. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції