Ікона Путіна в храмі його поклонників "оновилася і замироточила"

Дата публікації
Перегляди
9454
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ікона Путіна в храмі його поклонників "оновилася і замироточила"

"Матінка" Фотінія вірить в цілющу природу ікони Путіна / Фото: fotiniya.com

У секті поклонників Володимира Путіна заявили, що ікона російського прем'єра замироточила.

У храмі під Нижнім Новгородом "оновилася і замироточила" ікона Володимира Путіна, оголосила "матінка" Фотінія - засновниця секти, що поклоняється Путіну як апостолу Христа.

"Увага! З 19.01.2012 в храмі оновилася і замироточила ікона Володимира Путіна, а також його освячений портрет. Господь дає нам такі знаки Своєї благодатної присутності", - йдеться у повідомленні на її офіційному сайті.

"Путін - це шлях інший для Росії. В одному зі своїх минулих життів він був князем Володимиром і хрестив Русь, тепер Володимиру Володимировичу належить заново охрестити нашу язичницьку країну!", - додала "матінка".

Вона висловила впевненість, що диво мироточення відбулося внаслідок віри народу.

"Слава про чудеса і знамення, скоєних від ікони Володимира і всі минулі роки спонукала віруючих у багатьох місцях Росії звертатися до написання копій з образу", - зазначила Фотінія.

Храм, де сталося "знамення", розташований в селищі Велика Єльня Нижегородської області Росії.

Про появу там секти шанувальників російського прем'єр-міністра стало відомо ще минулого року: Фотінія - колишня ув'язнена, яка колись працювала на місцевій залізниці - вчить, що Путін в минулому "втіленні" був апостолом Павлом і зараз ще із сімома переродженими апостолами б'ється з сімома антихристами.

Під час "служб" адепти секти співають замість псалмів радянський хіт "Пусть всегда будет солнце", а проповіді слухають, сидячи на килимках.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9454
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація