Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Організатори заходу були затримані до його проведення.

У Росії в неділю, 4 листопада, в декількох міста відбувся націоналістичний "Руський марш", приурочений до Дня народної єдності.

Наймасовіший марш націоналістів відбувся у московському районі Любліно - на нього зібралися близько 300 учасників, повідомляє Новая газета.

Нечисленні "Руські марші" також відбулися у Петербурзі, Новосибірську, Єкатеринбурзі та деяких інших містах — в них брали участь по 20-30 осіб.

Перед початком ходу у Москві поліцейські затримали одного з його організаторів - Дмитра Карасьова. Затримання може бути пов'язане з акцією біля будівлі ФСБ 13 жовтня - тоді відомство закидали яйцями і запалили фаєр, передає ОВС-Инфо.

Крім Карасьова, правоохоронці затримали ще двох організаторів "Руського маршу", а на самому заході були затримані четверо активістів. Увечері 4 листопада всіх відпустили.

Нагадаємо, минулого року у Москві зірвалося проведення "Руського маршу", оскільки перед самим початком ходи чотири з п'яти організаторів відмовилися від проведення акції. Незважаючи на це, поліція почала затримувати людей, які збиралися йти. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції