Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ілон Маск відправить інженерів та техніку на допомогу застряглим у тайській печері дітям

Йому це запропонував один із користувачів Twitter.

Ілон Маск повідомив, що відправить інженерів та техніку до Таїланду на допомогу рятувальникам, що визволяють дитячу футбольну команду з затопленої печери.

Про це він написав у Twitter, підтримавши пропозицію одного з користувачів мікроблогу.

У низці твітів він провів своєрідний "мозковий штурм" та запропонував декілька можливих способів допомогти місії.

Нагадаємо, 2 липня у тайській печері після 9 днів пошуку знайшли живою дитячу футбольну команду. Дванадцятеро підлітків, найстаршому з яких 16, та їхній 25-річний тренер загубилися в суботу, 23 червня. Хлопці пішли на прогулянку серед скель у місті Чіанг Рай. Мандрівку дітей перервала злива, припускають - саме негода та вода, що залила печеру, завадили їм вчасно вийти на світло. Підлітків розшукували вздовж всієї 8-кілометрової пастки.

У визволенні дітей брали участь і українські спеціалісти. Вони розповіли, як вчили військових тонкощів дайвінгу та про найважче у місії. Окрім цього, під час місії вже загинув рятувальник.

ВідеоУкраїнські тренери з дайвінгу проаналізували можливості тайських дітей на порятунок

Кореспондент ТСН вирішив особисто перевірити, чи взагалі можливо недосвідченим людям пропливти під водою понад два кілометри. Професійні дайвери і знімальна група виїхали на озеро. Скільки часу під водою зміг пробути журналіст ТСН, який надів акваланг уперше в житті – у сюжеті.

Українські тренери з дайвінгу проаналізували можливості тайських дітей на порятунок

Залиште свій коментар

Вибір редакції