Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ілон Маск заявив про масштабний та руйнівний саботаж у Tesla

Саботаж нібито розпочав співробітник, який не отримав підвищення.

Засновник Tesla Ілон Маск заявив про виявлення саботажника у компанії. Він розіслав співробітникам листа, в якому звинуватив одного з працівників компанії в "масштабному і руйнівному саботажі", повідомив американський канал CNBC.

У листі Маска йдеться, що один зі співробітників зламав систему управління виробництвом Tesla, зіпсував програмний код та передав великий обсяг інформації третім особам. Маск не назвав ім'я співробітника, але зазначив, що той почав займатися саботажем після того, як "не отримав підвищення, якого хотів".

В іншому листі Маск повідомив про пожежу на виробничій лінії компанії, яку назвав "дивним інцидентом, який було важко пояснити". Він натякнув, що пожежа спалахнула невипадково. Він також закликав співробітників повідомляти про всі підозрілі випадки, свідками яких вони можуть стати.

Компанія проводить розслідування інциденту. "Нам треба з'ясувати, чи він діяв самостійно або з іншими в Tesla, та чи співпрацював він з кимось за межами компанії", - зазначив Маск. Він додав, що є чимало компаній, які прагнуть смерті Tesla.

Нагадаємо, у Ілона Маска показали тестову поїздку авто швидкісним тунелем. Максимальна швидкість руху цим коридором сягатиме двохсот сорока кілометрів за годину. Щоправда, машини їздитимуть не на своїх чотирьох колесах, а на спеціальних платформах.

ВідеоSpaceX або Інтернет з космосу – чого насправді прагне Ілон Маск

Епохальна подія: Маск знову і знову каже - цей політ є першим кроком до переселення людей на Марс. Але насправді Марс може бути лише прикриттям! Що приховано за марсіанською програмою?

SpaceX або Інтернет з космосу – чого насправді прагне Ілон Маск

Залиште свій коментар

Вибір редакції