"Імеді" не вийшов в ефір

Грузинський опозиційний телеканал "Імеді" не може відновити мовлення попри те, що суд дозволив йому повернутися в ефір 7 грудня.

На відео: повернення журналістів в телецентр.

Як повідомляє „РИА Новости” з посиланням на генерального директора телекомпанії Бідзіну Бараташвілі, техніка, на яку був накладений арешт, частково зникла, частково зіпсована. Зокрема, як уточнює "Російська служба Бі-бі-сі", зникли всі чотири ефірні комп'ютери.

Керівники телекомпанії отримали можливість оглянути приміщення в ніч на п'ятницю. За даними радіостанції "Эхо Москвы", з ними були працівники страхової компанії. Попри плачевний стан студії, представники телеканалу сподіваються відновити мовлення через 10 днів.

"Эхо Москвы" відзначає, що грузинська влада вже пообіцяла відшкодувати збиток, завданий "Імеді".

Телеканал і радіостанція "Імеді" були закриті 7 листопада 2007 року після розгону мітингу опозиції. Компанію звинуватили в підбурюванні до заколоту.

6 грудня суд зняв арешт з майна компанії і дозволив їй відновити мовлення. Того ж дня повернулася в ефір радіостанція "Імеді", яка поки що транслює тільки музику.

Гендиректор Нонна Кандіашвілі розповіла, що технічний стан радіостудії задовільний, інформаційні передачі почнуть виходити уже в суботу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: