"Імеді" знову працюватиме?

Керівництво Грузії звернулося до Генпрокуратури республіки з проханням зняти арешт з майна телекомпанії "Імеді", щоб вона змогла відновити роботу.

З такою заявою, як передає в понеділок Лента.Ру, виступила виконувач обов'язків президента Грузії, спікер парламенту країни Ніно Бурджанадзе.

Вона пов'язала поведінку властей із передвиборним періодом у республіці (5 січня 2008 року – вибори президента Грузії), а також із тим, що та небезпека, "на основі якої був введений арешт на майно "Імеді", себе вичерпала. За словами Бурджанадзе, після рішення Генпрокуратури буде направлено відповідне звернення до суду, щоб зняти арешт на майно телекомпанії.

Imedi (Фото: tr.kingofsat.net)
Власті вирішили відновити роботу телекомпанії, щоб ні у кого не було причин для звинувачення грузинського керівництва в порушенні своїх обов'язків по відношенню до ЗМІ
"Думаю, найближчого четверга всі ці процедури будуть завершені, і співробітникам "Імеді" трапиться нагода підготуватися до роботи," - вважає спікер.

До вказаного терміну, додала вона, мають завершитись і переговори з компанією News corporation, яка є фактичним власником "Імеді".

У висновку Бурджанадзе пояснила, що власті вирішили відновити роботу телекомпанії, щоб ні у кого не було причин для звинувачення грузинського керівництва в порушенні своїх обов'язків по відношенню до ЗМІ.

Михаїл Саакашвілі, що раніше склав з себе президентські повноваження перед виборами, коментуючи можливість відновлення мовлення "Імеді", зажадав гарантії, що опозиційний телеканал не братиме участь у "брудних іграх" свого колишнього господаря Бадрі Патаркацишвілі, який "має безсовісні цілі в Грузії".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: