Імунітет від свинячого грипу мають лише 90-річні люди

Вчені з’ясували, що імунітет до вірусу A/H1N1 мають лише люди, що перенесли "іспанку" у 1918 році.

Лише люди, які народилися до 1918 року, дійсно володіють імунітетом проти вірусу нового грипу A/H1N1.

Такі висновки оприлюднила група вчених з Інституту медичних наук при Токійському університеті в спеціальній доповіді.

Учені узяли 216 зразків крові людей, що народилися після 1895 року, із спеціального банку крові. Аналіз проводився на зразках сироватки крові, узятої в 1999 році, тобто до поширення свинячого грипу. Він і показав, що імунітетом проти нового грипу володіють лише ті, кому більше 90 років.

Фахівці пояснюють це тим, що новий грип володіє багатьма схожими рисами з "іспанкою", що лютувала в 1918 році, від епідемії якої в світі загинуло за різними підрахунками від 25 до 40 мільйонів людей. В тих, хто переніс "іспанку", могли утворитися антитіла, що реагують на новий грип.

Ці результати значно корегують висновок американського Центру з контролю за захворюваннями і японського Державного НДІ епідеміології про те, що імунітетом до нового грипу володіють люди старше 60 років.

Крім того, в результаті досліджень над мавпами вчені дійшли висновку, що новий грип має властивість активно поширюватися в легенях. На відміну від сезонного грипу, що поширюється лише в частині легені, грип A/H1N1 нестримно вражає орган повністю. Це побічно підтверджує інформацію зі США і Мексики про те, що серед людей з важкою формою перебігу нового грипу багато тих, у кого виявлено вірусне запалення легенів.

Всесвітня організація охорони здоров'я 6 липня підтвердила 94 тис. 512 випадків захворювання людей грипом A/H1N1 в 135 країнах і територіях, 429 людей померли. ВООЗ 11 червня вперше більш ніж за 40 років офіційно оголосила про введення шостого, максимального рівня загрози пандемії у зв'язку зі стрімким поширенням грипу A/H1N1 світом.

Читайте також:

Радник британського прем'єра захворів на "свинячий" грип

США дадуть мільярд доларів на боротьбу зі "свинячим грипом"

Друг Гаррі Поттера перехворів на свинячий грип

Кількість хворих на свинячий грип наблизилась до 90 тисяч

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: