Карта світового тероризму: в Росії жити небезпечніше, ніж у Непалі

Найбільш небезпечними державами світу є Ірак, Афганістан, Пакистан, Сомалі, Ліван, Індія, Алжир, Колумбія, Таїланд і Філіппіни. Найбезпечніші з точки зору терористичних загроз - Німеччина, Канада та Австралія.

Карта Maplecroft
Карта Maplecroft
Росія більш небезпечна для проживання, відвідування та інвестицій, ніж Непал та Ізраїль.

Такі висновки зробила британська консалтингова компанія Maplecroft, експерти якої займаються аналізом політичної карти світу на підставі близько 100 факторів ризику. Maplecroft склала рейтинг країн з урахуванням "індексу терористичної загрози". Цей індекс був розроблений Maplecroft для міжнародних компаній і оцінює не тільки ймовірність терористичної атаки, але й масової загибелі людей.

Складаючи карту світового тероризму, експерти вивчили частоту та інтенсивність терактів, а також історичний досвід країн, крім того, були враховані погрози, що звучать з вуст представників різних терористичних організацій на адресу ряду держав.

До рейтингу потрапили 162 країни. Ступінь загрози розділений на 4 різних рівні: дуже висока, висока, середня і низька.

Першу десятку країн з найбільш високим індексом терористичної загрози склали Ірак, Афганістан, Пакистан, Сомалі, Ліван, Індія, Алжир, Колумбія, Таїланд і Філіппіни. Причому, Таїланд вперше опинився в числі найбільш небезпечних країн.

11-е місце в рейтингу займає Палестинська автономія, безпосередньо за якою слід Судан.

Особливий інтерес представляють країни, що опинилися в середині другої "десятки" та оцінені експертами, як держави з високим рівнем терористичної загрози: Туреччина - 14-е місце, Росія - 15-е місце, Непал - 16-е місце, Ізраїль - 17-е місце. Серед країн із середнім рівнем терористичної загрози опинилися Великобританія (41-е місце), Китай (43-е місце), США (46-е місце), Франція (56-е місце).

Одними з найбільш безпечних для відвідування та інвестицій країнами визнані Німеччина, Канада та Австралія.

Читайте також:

Вибух на залізниці в Петербурзі назвали терактом

Кавказькі моджахеди взяли відповідальність за підрив "Невського експреса"

Завершено розслідування московських терактів десятирічної давнини

В Абхазії під час візиту Путіна стався вибух

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: