Індійські маоїсти підірвали пасажирський потяг

На північному сході Індії комуністи-бойовики заклали вибухівку на залізничній колії: сім вагонів пасажирського потяга зійшли з рейок.

На північному сході Індії маоїсти підірвали швидкісний пасажирський потяг, в результаті вибуху сім вагонів зійшли з рейок. Кількість жертв наразі не відома. За даними місцевих ЗМІ, поранення отримали десятки пасажирів.

Потяг прямував з промислового штату Орісса на сході до центральних регіонів країни.

За словами шефа поліції штату Біхар, де стався вибух, повстанці стрімко втрачають підтримку, тому і влаштовують теракти. Так, за останню добу маоїсти підірвали міст, сім залізничних шляхів та урядову будівлю в східній Індії.

Повстанців-маоїсти зі зброєю борються за встановлення комуністичного правління в декількох штатах Індії. Вони оголосили своєю метою "звільнення сільської бідноти від гніту капіталістів". Екстремісти базуються в лісах на сході, півночі та в центрі Індії, влаштовують диверсії та вилазки проти співробітників правоохоронних органів.

Нагадаємо, 15 лютого близько сотні маоїстських повстанців напали на поліцейську дільницю у штаті Західна Бенгалія, убивши більше 20 правоохоронців. За кілька днів вони здійснили наліт на одне із селищ, у результаті чого загинули не менше 9 людей, було спалено 25 будинків.

Читайте також:

В Індії бойовики-маоїсти спалили село і вбили дев'ятьох осіб

Індійські маоїсти підірвали початкову школу

В Індії маоїсти вбили 24 поліцейських

Індійські комуністи захопили потяг з 500 пасажирами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: