Індійські маоїсти підірвали початкову школу

Влада розцінила напад як відповідь екстремістських угруповань на оголошений нею раніше ультиматум.

Маоїстські екстремісти підірвали державну початкову школу в селищі Геруа, розташованому в штаті Біхар на північному сході Індії. Про жертви і постраждалих не повідомляється.

У ніч на середу, 21 жовтня, невеликий будинок, що складається всього з трьох класних кімнат, оточили близько 100 бойовиків. Вони використовували для підриву динамітні шашки. Про потужність вибуху інформація не надходила, проте повідомляється, що будинок одержав значні пошкодження, у ньому обрушилися стельові перекриття.

У зв'язку з частими нападами маоїстів поліція планувала виставити біля будівлі школи пост, проте це не було зроблено. За кілька днів до нападу на школу екстремісти здійснили вибух у розташованій по сусідству офісній будівлі, де розміщується місцева адміністрація.

Влада розцінила напад як відповідь екстремістських угруповань на оголошений нею раніше ультиматум. Індійські правоохоронні органи запланували проведення контртерористичних операцій в ряді регіонів, що одержали назву "червоний пояс".

Маоїсти ведуть боротьбу під гаслами захисту місцевого населення і вигнаних з їхніх земель фермерів. Активні дії бойовики почали в кінці 1960-х років.

З початку 2009 року від рук маоїстів вже загинули більше 250 співробітників сил безпеки, повідомлення про нові напади надходять практично щодня. Індійська влада розглядає лівацькі угруповання як одну з головних загроз національній цілісності та стабільності.

Читайте також:

У Індії маоїсти вбили 18 поліцейських

Індійські маоїсти вбили 16 селян, щоб забрати їхні землі

На парламентських виборах в Індії маоїсти напали на виборчі дільниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: