Індійські комуністи захопили потяг з 500 пасажирами

Бойовики забороненої в Індії комуністичної партії кілька годин утримували в заручниках 500 пасажирів поїзду.

Вранці 22 квітня озброєні маоїсти (члени забороненої в Індії Компартії) захопили пасажирський потяг, в якому перебували 400-500 людей.

Поліція намагалася блокувати бойовиків, але в результаті вдалося домогтися звільнення потягу шляхом переговорів.

Ніхто з пасажирів не постраждав, потяг продовжить свій маршрут до пункту призначення, повідомили місцеві чиновники. Маоїсти сховалися у джунглях.

Поїзд їхав з міста Баркхана в місто Мугалсарай у східному штаті Джаркханд. Коли він проходив через густий ліс, один з бунтівників, який перебував у потягу, зірвав стоп-кран. Після цього його спільники вийшли з чагарників та захопили склад.

Індійські маоїсти активізувалися напередодні парламентських виборів, перший етап яких відбувся 16 квітня. Вони оголосили виборам бойкот і під час першого етапу голосування влаштовували засідки на поліцейських, палили виборчі дільниці і знищували електронні урни для голосування. Жертвами насильства тоді стали 18 людей.

Вони також атакували в сусідньому з Джаркхандом штаті Біхар школу, контору районного департаменту розвитку і спалили п'ять вантажівок з товарами, убивши при цьому одного водія.

Маоїсти оголосили своєю метою "звільнення сільської бідноти від гніту капіталістів". Вони базуються в лісах на сході, півночі та в центрі Індії, влаштовуючи диверсії і вилазки проти співробітників правоохоронних органів.

Читайте також:

На парламентських виборах в Індії маоїсти напали на виборчі дільниці

Батько героїні "Мільйонера з нетрів" продає її за 300 тисяч доларів

Місцевий псих захопив літак на Ямайці та вимагає летіти на Кубу

Столицю Північної Ірландії атакували бойовики ІРА

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: