Індія готує запуск ракети-носія для ядерного заряду

Після успішних випробувань балістичної ракети Agni III Індія проведе запуски ракети-носія Agni V з дальністю дії 5 тисяч кілометрів.

Міністерство оборони Індії готується до проведення випробувального запуску ракетоносія, здатного доставити ядерну боєголовку на відстань до 5 тисяч кілометрів.

"Ракета Agni V вже виведена з території заводу. Протягом цього року ми готуємося провести її випробувальний запуск", - заявив представник військового відомства.

Ця заява може посилити напруженість в регіоні, тим більше на тлі нещодавно проведених випробувань балістичної ракети Agni III з дальністю дії до 3500 кілометрів.

Agni III стала найбільш далекобійною в Південній Азії ракетою, і індійська армія вже готова узяти її на озброєння. Про реакцію Пакистану на індійські успіхи нічого не відомо. У Делі ж нову ракету називають "потужним фактором стримування".

В індійській армії зараз використовують ракети Agni I з дальністю польоту 800 км. і Agni II, здатні вражати цілі на відстані до 3 тисяч кілометрів, а також оперативно-тактичні ракети класу "земля - земля".

Читайте також:

Індія запустила балістичну ракету

Іран провів успішні випробування літака-невидимки

Нова доктрина США: від війни на два фронти до операцій по усьому світу

Китай розірвав військову співпрацю зі США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: