Індія оголосила тендер на купівлю бойових безпілотників

ВПС Індії мають намір придбати безпілотники, тому оприлюднили запит на інформацію про бойові безпілотні літальні апарати, які будуть закуповуватися для боротьби з терористами в Джамму і Кашмірі.

Індія оприлюднила запит на інформацію про бойові безпілотні літальні апарати, які будуть закуповуватися для боротьби з терористами в Джамму і Кашмірі. Листи із запитом були спрямовані декільком компаніям з Європи, Ізраїлю, Росії та США. Про які саме фірми йде мова.

Згідно з вимогами індійських ВПС, на озброєння яких будуть прийняті безпілотні апарати, БПЛА повинні володіти двома двигунами, малопомітно у видимому, радіолокаційному й інфрачервоному діапазонах хвиль, засобами радіоелектронного придушення і можливістю обміну даними через супутники. Безпілотники також повинні бути багаторазового використання - переважна більшість апаратів, що використовуються Індією сьогодні, здатні знищувати об'єкти противника собою. Термін служби бойових безпілотних апаратів повинен бути не менше 20 років.

Раніше стало відомо, що ВПС Індії мають намір придбати ізраїльські безпілотники Harop, здатні функціонувати як крилаті ракети. Контракт з ізраїльською компанією Israel Aerospace Industries буде підписаний найближчим часом, а постачання безпілотних апаратів почнуться вже в 2011 році. Harop, оснащені боєголовками, здатні вести себе як тактичні БПЛА, виробляючи розвідку місцевості. При виявленні цілей супротивника Harop здатний по команді перетворитися в ракету і знищити мету. При заході на ціль команда може бути скасована, і безпілотник повернеться на базу або продовжить патрулювання.

В кінці 2009 року Організація оборонних досліджень і розробок (DRDO) Індії оголосила, що має намір почати розробку власного бойового безпілотника. Передбачається, що індійський бойовий БПЛА буде управлятися одночасно з декількох наземних центрів. Такий захід дозволить уникнути безконтрольной польот апарату, у разі якщо один з центрів буде виведений з ладу. Інші подробиці щодо індійського безпілотника поки невідомі. Як очікується, до розробки апарату будуть допущені і приватні компанії.

Крім цього, в Індії ведеться розробка і палубного бойового безпілотника. Про це апараті поки нічого не відомо.

Читайте також:

Індія запустить в космос 5 нових супутників

Росія створить бойовий вертоліт п'ятого покоління

США створять "вічний" безпілотник з лазерним живленням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: