Індія успішно випробувала ракету для системи ПРО

З мобільної пускової установки на полігоні у східному штаті Орісса відбувся запуск протиракети AAD, яка стане основою індійської системи ПРО.

В Індії відбулося випробування протиракети AAD (Advanced Air Defence), яка стане основою індійської системи ПРО. Запуск відбувався з мобільної пускової установки на полігоні у східному штаті Орісса. У середніх шарах атмосфери над поверхнею океану вона знищила ракету-мішень.

AAD здатна знищувати боєголовки балістичних ракет супротивника і являє собою модифіковану версію ракети Prithvi класу "поверхня-поверхня". Одноступінчата ракета ПРО AAD з бортовими системами наведення на ціль призначена для перехоплення і знищення об'єктів на висоті до 30 кілометрів.

Випробування цієї ракети проводяться з листопада 2006 року. Нинішнє стало вже четвертим за рахунком. Тим часом, за даними ЗМІ, експерти індійської Організації оборонних досліджень і розробок Індії (DRDO) працюють зараз над створенням двоступеневої ракети ПРО, здатної знищувати ракетні боєголовки до їхнього входу в атмосферу на висоті до 80 кілометрів. Остаточне формування індійської системи ПРО намічено на 2015 рік.

Раніше березневі випробування цієї ракети закінчилися невдало. "Скоординовані навчання із взаємодії ракети-мішені Prithvi, (запущеною) з (полігону) Чандіпур, і перехоплювача вітчизняної розробки AAD, (запущеного) з острова Уїлер в рамках планових випробувань, не відбулися", - заявило джерело в міністерстві оборони Індії.

Читайте також:

В Індії розбився МіГ-27

Названа причина невдалого пуску "Булави"

Ізраїль успішно випробував систему ПРО малої і середньої дальності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: