Індія випробувала балістичну ракету

Ракета Prithvi-II здатна нести боєголовку масою до тонни. У випробуваннях брала участь модифікація Prithvi-II з дальністю 350 кілометрів.

Індія провела випробування балістичної ракети малої дальності Prithvi-II, здатної нести ядерний заряд.

Як повідомляється, запуск ракети був проведений з мобільної пускової установки на полігоні Чандіпур ​​і визнаний успішним. У випробуваннях брала участь модифікація Prithvi-II з дальністю 350 кілометрів.

Ракета Prithvi-II здатна нести боєголовку масою до тонни. Індія займається розробкою балістичних ракет цього сімейства з 1983 року. До теперішнього часу створені Prithvi-I, Prithvi-II і Prithvi-III. Остання також відома як Dhanush і є балістичної ракетою морського базування - її запуск проводиться з корабельної пускової установки.

Попереднє випробування Prithvi-II, яка вже стоїть на озброєнні сухопутних військ Індії, відбулося в березні 2011 року. Тоді паралельно з цією ракетою була перевірена та Dhanush. Обидва випробувальних запуски були визнані успішними.

Нагадаємо, наприкінці квітня Пакистан провів успішні випробування крилатої ракети, яку можна оснащувати ядерною боєголовкою.

Читайте також:

Російська ракета, відхилившись від маршруту, упала на кордоні Казахстану

В Україні знищили останню ядерну ракету "Скад Б"

Нова китайська ракета змінила розташування сил у Тихому океані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: