Індія вирішила купити у Росії С-400 попри загрозу американських санкцій

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Купівля п'яти зенітних комплексів коштуватиме Індії 5 млрд доларів.

Кремль офіційно підтвердив, що Росія та Індія домовилися про підписання контракту на постачання зенітних ракетних систем великої та середньої дальності С-400. За словами помічника президента Росії Юрія Ушакова, документ буде підписаний під час візиту російського президента Володимира Путіна до Індії.

Про це у вівторок, 2 жовтня, пише "РБК".

"Ключовою особливістю цього візиту буде підписання контракту на поставку зенітно-ракетної системи С-400 "Тріумф" в складі п'яти полків. Сума цієї угоди десь понад 5 млрд доларів", - цитує видання Ушакова.

Зазначається, що Індія заплатить авансом 15% від суми контракту, а інша частина буде пов'язана з термінами поставок. Перший комплекс при цьому повинен бути введений в дію протягом 24 місяців після укладення договору.

США своєю чергою неодноразово попереджали, що покупці російської зброї можуть опинитися під санкціями. Першим одержувачем С-400 став Китай, контракт з яким був підписаний у 2014 році. Після того, як у 2018 році Китай отримав комплекси, Вашингтон оголосив про введення санкцій проти Пекіна.

20 вересня в адміністрації президента США підтвердили намір і надалі вводити санкції проти покупців С-400.

Як повідомлялося, раніше у вересні Росія вже почала поставляти Сирії зенітно-ракетні комплекси С-300 попри незадоволення США.

ВідеоРосіяни перекинули до Криму зенітно-ракетні комплекси С-300

Залиште свій коментар

Вибір редакції