Індія запропонувала Пакистану відновити діалог

Відносини двох країн припинилися, коли було оголошено, що головними підозрюваними в нападі на індійське місто вважаються члени пакистанського терористичного угрупування.

Індійська влада запропонувала Пакистану відновити діалог, перерваний в кінці 2008 року після терористичної атаки на місто Мумбаї. Відносини двох країн припинилися, як тільки було оголошено, що головними підозрюваними в нападі на індійське місто вважаються члени пакистанського терористичного угрупування "Лакшар-і-Тайба".

В четвер, 4 лютого, офіційні особи Індії закликали своїх пакистанських колег провести переговори. Очікується, що у відновленні діалогу будуть брати участь міністри закордонних справ обох країн.

Як скоро може відбутися зустріч представників Індії та Пакистану, не уточнюється. Офіційний Ісламабад підтвердив інформацію про заклик до відновлення діалогу.

Джерела в керівництві Індії повідомили, що на майбутніх переговорах країна має намір підняти питання про тероризм, а також обговорити з представниками Пакистану можливість "створення атмосфери миру і безпеки" у відносинах двох країн.

Серія терактів в діловій столиці Індії, Мумбаї, сталася 26 листопада 2008 року. Злочинці напали на готель і єврейський центр. Жертвами теракту стали 166 людей. Незабаром в Делі заявили, що за організацією нападу стоїть пакистанська терористичне угрупування. 1 грудня Індія висловила Пакистану офіційний протест.

Пакистан, у свою чергу, заявив про непричетність до події в Мумбаї, проте під тиском був змушений провести розслідування на території країни. У результаті операції було заарештовано кілька людей, у тому числі керівника угрупування, який, як припускають в Індії, і став організатором нападу на Мумбаї.

Читайте також:

У Пакистані висунуті звинувачення посібникам мумбайських терористів

Мумбайські терористи грабували своїх жертв

Влада Бангладеш запобігла вибухам посольств Індії і США

Внаслідок теракту в Пакистані загинуло 16 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: