Індія запустить в космос 5 нових супутників

Індія запустить п'ять супутників на одному ракетоносії. Один із супутників індійського виробництва вагою близько 690 кілограмів, другий - алжирський супутник вагою 117 кілограмів, інші три канадський, швейцарський та індійський супутник, виготовлений студентами.

12 липня з космодрому на східному узбережжі Індії буде здійснено запуск п'яти супутників на одній ракеті-носії. Про це повідомила в індійській Космічній дослідницькій організацій.

За словами прес-секретаря дослідницької організації, дана група в першій половині дня 12 липня здійснить з космодрому Шріхарікота в штаті Андхра-Прадеш на сході країйни запуск однієї ракети, яка доставить на орбіту п'ять полярних супутників.

Прес-секретар повідомив, що один з п'яти супутників - супутник високоточного віддаленого збору даних індійського виробництва вагою близько 690 кілограмів, другий - алжирський супутник вагою 117 кілограмів, інші три супутники, відповідно: канадський, швейцарський і супутник, спільно виготовлений студентами двох індійських інженерних інститутів.

Нагадаємо, 28 квітня 2008 Індія вперше здійснила запуск десяти супутників на одній ракеті-носії. 23 вересня 2009 Індія також успішно запустила сім супутників на одній ракеті-носії.

Читайте також:

Ізраїль запустив новий супутник-шпигун

Сеул запустив ракету і відразу її загубив

Єгипет просить Україну створити і запустити новий супутник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: