Індійська родина вбила та розчленувала 16-річну дівчину через таємний шлюб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вбивати підлітка родичам допоміг друг-м'ясник.

У місті Гая (Індія) родичі вбили і розчленували 16-річну дівчинку, яка втекла від родини і таємно вийшла заміж. Про це повідомляє видання The Guardian.

Знімки тіла облетіли соціальні мережі і викликали обурення людей. За словами автора фото, дівчину облили кислотою.

Загибла втекла з дому 28 грудня, але за три дні повернулася, не підозрюючи, що родичі вирішили її вбити. Її батьки прийшли в поліцію і збрехали, що їхню доньку вбили і зґвалтували.

Видання зазначає, що це було так зване вбивство честі. У районі, в якому сталося вбивство, родичі позбуваються дітей, які втікають з дому та вступають у шлюб без дозволу.

Національне бюро реєстрації злочинів повідомляє, що в 2016 році в Індії було скоєно 69 схожих вбивств. Але цифри можуть бути набагато більшими.

Нагадаємо, 35-річна жителька Непалу та двоє її маленьких синів померли через варварську традицію "чаупаді" за якою, жінку під час менструації виганяють з дому за територію поселення.

ВідеоІндія потерпає від циклону "Гаджа", є загиблі

Серед загиблих – двоє дітей. Більшість померли через повені, удари струмом та руйнування будинків. Потужний вихор поламав 100 тисяч дерев та завалив десятки тисяч електричних стовпів. Швидкість вітру сягала 90 кілометрів на годину. Стихія пошкодила будинки та дороги. Евакуювати довелося понад 80 тисяч жителів. 

Індія потерпає від циклону "Гаджа", є загиблі

Залиште свій коментар

Вибір редакції