Індійський нумеролог порадив Обамі прибрати з імені одну букву

Відомий в Індії провісник провів нумерологічний аналіз імені Барака Обами і визначив, що той має внести в нього невеликі зміни.

Напередодні візиту американського президента до Індії відомий у країні провісник Санджай Джумаані провів нумерологічний аналіз його імені. Виявилося, що якщо Барак Обама внесе в нього невеликі зміни, то йому випаде більше удачі.

За словами Джумаані, на долі людей впливають нумерологія імені та прізвища, а також дня, місяця та року народження. Кожна така комбінація створює таємний нумерологічний код до одного з аспектів життя людини. Розкриття таємниці чисел дозволяє зробити вплив на долю. "Через імені життя Обами може бути піддане раптовим потрясінням. Скорочення його імені на одну букву стане вирішенням подібної ситуації", - упевнений Джумаані.

Астролог пропонує главі Білого дому прибрати зі свого імені букву латиничну "C", що не змінить його вимови. "Проблема полягає в тому, що число 26, яке відповідає повному імені Барака Обами, не має нумерологичної сумісності з числом, відповідним його даті народження. Зменшення числа імені на одну одиницю виправить це співвідношення", - заявив нумеролог. При цьому, за словами індійського провісника, аналіз дати народження Обами показав, що йому призначено бути лідером.

Читайте також:

Американські студенти освистали Барака Обаму

В Америці випустили вібратор у вигляді Обами

Обама не увійшов навіть до топ-20 найбільш впливових в США чоловіків

Обама вважає, що альтернативи США поки немає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: