Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Індійський депутат прийшов до парламенту в образі Гітлера

Політик хотів привернути увагу до нестачі коштів у його регіоні.

Індійський політик Нарамаллі Сівапрасад з'явився в парламенті країни одягнений, як Адольф Гітлер, повідомляє Dailymail у п'ятницю, 10 серпня.

Політик приклеїв собі вуса із зубної щітки і одягнув піджак кольору хакі зі свастикою на кишені та рукаві. Під час зустрічі з колегами він використав нацистське вітання.

Індійський депутат 1
Daily Mail

За словами депутата, він хотів привернути увагу прем'єр-міністра країни Нарендра Моді, щоб останній не "слідував за Гітлером". При цьому видання вказує, що неясно, що він хотів цим сказати.

Свій вчинок депутат пояснив тим, що таким чином він хотів досягти виділення додаткових коштів на розвиток свого штату на півдні Індії.

Це не перший раз, коли зазначений депутат привертає до себе увагу, одягаючись в різноманітні костюми. Раніше він вже з'являвся на публіці у костюмах фермера, індуїстського божества та жінки.

Нагадаємо, наприкінці липня у результаті сильних мусонних дощів на півночі Індії загинуло щонайменше 37 осіб.

ВідеоЛьвівську вчительку, яка у соцмережі привітала Гітлера з уродинами, звільнили

28-річній Мар'яні Батюк уже вручили трудову книжку. У міськраді, кажуть, вчителька відмовилася надати доступ до архівів її акаунтів у соцмережах. Відтак доказів її невинуватості немає. 20 квітня на сторінці Мар’яни Батюк з'явився скандальний допис про Гітлера. Завуч, вчитель історії і член партії "Свобода" назвала його великою людиною та опублікувала дві цитати і фото нацистського диктатора. 

Львівську вчительку, яка у соцмережі привітала Гітлера з уродинами, звільнили

 

Вибір редакції