Індонезія підрахувала втрати серед паломників до Мекки

Основними причинами смерті стали захворювання серця і печінки, гіпертонія і порушення дихання.

Під час хаджу 2009 року в Саудівській Аравії померли 161 паломник з Індонезії, повідомляє індонезійське міністерство у справах релігії.

Більшості померлих було більше 55 років, основними причинами смерті стали захворювання серця і печінки, гіпертонія і порушення дихання. Уряд Індонезії зажадав від національних організаторів хаджу посилити критерії відбору паломників за станом здоров'я.

У 2009 році в хаджі взяли участь близько 200 тисяч громадян Індонезії. У країні проживає близько 240 мільйонів людей, за цим показником вона займає четверте місце у світі. При цьому по кількості проживаючих мусульман Індонезія є світовим лідером.

Перед початком щорічного паломництва до місця народження пророка Мухаммеда влада Саудівської Аравії рекомендувала всім його учасникам зробити щеплення від грипу. На прикордонних пунктах країни були відкриті пости екстреної діагностики, що дозволяли виявляти людей з підвищеною температурою.

Крім того, саудівський уряд закликав утриматися від хаджу осіб, старше 65 і молодше 12 років, а також вагітних жінок і людей, що страждають серйозними хронічними захворюваннями.

Читайте також:

У Дамаску підірвано автобус з іранськими паломниками

Жертвами повені у Саудівській Аравії стали більше сотні людей

Два автобуси з прочанами розбилися в Єгипті

17-річний терорист-смертник підірвав себе біля штаб-квартири ВМС Пакистану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: