Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Індонезійський хлопець прожив 49 днів у плавучій хатині серед відкритого океану

Хлопця врятувало риболовецьке судно, що пропливало повз.

Індонезійський юнак жив 49 днів посеред відкритого океану в рибальській хатині, перш ніж він був врятований панамським судном та повернувся додому.

Про це повідомляє The Guardian.

19-річний Альді Роман Аділанг з Сулавесі працював на плавучій рибальській хатині розташованій на відстані 125 км в морі. Хлопець допомагав у вилові риби та кожного тижня хтось із рибалок приїздив забирати рибу з пасток і доставляв йому свіжі запаси їжі та води

Невелика плавуча дерев'яна хатина була прив'язана до морського дна довгою мотузкою, але в липні сильні вітри розірвали кріплення і відправили Альді до океану.

Хлопець виживав ловлячи рибу, спалюючи деревину з хатини, щоб її приготувати та намагався проціджувати морську воду через свій одяг, аби мінімізувати споживання солі.

Як повідомило Індонезійське консульство в Осаці, за час перебування Альді в океані, повз нього пропливали 10 суден і лише останнє підібрало його аж через півтора місяця.

"Кожного разу, коли він бачив великий корабель, він сподівався, що його підберуть, але  жоден з них не зупинився або не побачив Альді", - сказав індонезійський дипломат з консульства в Осаці.

Сам юнак, під час розмови з індонезійськими журналістами сказав, що вже майже не надіявся вижити. Хлопець розповів, що навіть спробував скоїти самогубство, стрибнувши в океан, але згадав поради своїх батьків і молився.

Після спасіння його передали чиновникам консульства.

Нагадаємо, раніше Американська компанія Ocean Infinity зафіксувала у зоні пошуку зниклої в листопаді 2017 року аргентинської субмарини San Juan об’єкт, який схожий на неї. 

ВідеоДніпрянин без спорядження пірнув на 71 метр та побив рекорд України і США

На дно океану без акваланга та навіть ластів – дніпрянин Андрій Хветкевич побив рекорд України та США. Без будь-якого спорядження він пірнув на 71 метр. Фрідайвінгом айтішник із Дніпра захопився випадково на відпочинку. Після приголомшливих успіхів на міжнародних змаганнях, його вже запросили до збірної США. 

Дніпрянин без спорядження пірнув на 71 метр та побив рекорд України і США

Залиште свій коментар

Вибір редакції