Інфікування Трампа коронавірусом: медики готові виписати президента з лікарні

Дата публікації
Перегляди
602
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Інфікування Трампа коронавірусом: медики готові виписати президента з лікарні

Фото: Associated Press

Стан Трампа значно поліпшився.

Хворий на коронавірус Дональд Трамп може вже сьогодні повернутися з лікарні до Білого дому, про це заявили лікарі президента США. Стан пацієнта значно поліпшився.

Подробиці недуги американського лідера - у сюжеті ТСН.Ранок.

Під військовим шпиталем Волтер Рід на півночі Вашингтона зібрались десятки камер. Увага всього світу прикута до місця, де лежить Дональд Трамп. Він повторює долю президента Вудро Вільсона, який довго зневажав іспанський грип - страшну пандемію сторічної давнини, а потім сам на нього не захворів. Утім, на відміну від Вільсона, Трамп - зліг у розпал передвиборчої кампанії.

Захворів не тільки чинний президент США. Серед його оточення справжній спалах коронавірусу. Крім дружини Меланії, хворіють двоє помічників Трампа, а також республіканські сенатори з Вісконсіна, Юти і Північної Кароліни. Це вже може помітно стримати республіканців у бажанні негайно номінувати до Верховного суду свою кандидатку. Виявили коронавірус і у п'яти високопосадових членів передвиборчого штабу президента.

"Для мене це справжня школа. Це не книжку почитати. Я розумію свої уроки. Це дуже цікаво. Я розкажу вам про це згодом. А поки що, любимо Сполучені Штати і все, що відбувається", - заявив Трамп. 

За словами лікарів, у нього двічі помітно знижувався рівень кисню в крові. Серед інших препаратів йому давали дексаметазон. Цей стероїд, як правило, прописують в разі дуже серйозної хвороби. Зараз, твердять лікарі, Трамп почувається набагато краще. "У нього немає температури з ранку п'ятниці. Усі його життєві показники стабільні. Він дихає звичайним кімнатним повітрям і не скаржиться на задуху", - розповів Шон Дулі, лікар військового шпиталю.

Хворого на коронавірус Трампа планують виписати з лікарні до Білого дому

Хворого на коронавірус Трампа планують виписати з лікарні до Білого дому

На фотографіях, поширених пресслужбою Білого дому, мало що нагадує лікарню. Слабкість здоров'я для 74-річного кандидата за місяць до виборів тут неприпустима. Трамп продовжує дописувати до твітера. Зокрема, дякує за підтримку прихильникам, які чатують біля паркану лікарні з прапорами: "Я дуже дякую всім, хто зібрався підтримати мене під шпиталем".

Згодом він виїхав до них на машині, аби помахати рукою з вікна, проїхавшись навколо споруди шпиталю. Місцева преса цей крок засудила.

Як хвороба Дональда Трампа вплине на президентські перегони, ще будемо спостерігати найближчі тижні, а його самого вже в понеділок можуть виписати з лікарні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
602
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація