Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інформація з "чорних ящиків" Boeing 737-800 виявилася хорошої якості

Раніше повідомлялося про те, що самописці сильно пошкоджені.

Якість інформації на бортовому самописці Boeing 737-800, який 19 березня розбився в Ростові-на-Дону, виявилася хорошою, заявив заступник голови Міждержавної авіаційної комісії (МАК) Сергій Зайко.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Параметричний реєстратор розкрито, відновлено зруйнований кабель, вивчено модуль пам'яті, підключено. Проведено копіювання інформації, вона отримана. Якість інформації хороша. Самописець працював аж до зіткнення із землею. Це тільки початок процесу. Можемо говорити, що запис є і належить нашому польоту", – сказав Сергій Зайко.

20 березня експерти МАК разом з фахівцями ОАЕ і Франції "приступили до огляду, розкриття та вилучення модулів пам'яті з захищених накопичувачів для подальших робіт по відновленню кабелів підключення та підготовки до копіювання інформації".

Повідомлялося, що "чорні ящики" мають сильні механічні пошкодження.

Відео Слідчий комітет Росії розглядає три причини авіакатастрофи в Ростові-на-Дону

Нагадаємо, що в ніч на суботу у російському місті Ростов-на-Дону розбився пасажирський Boeing 737-800, на борту якого було 62 людини - 55 пасажирів, у тому числі чотири дитини, а також сім членів екіпажу. Всі вони загинули. Серед пасажирів смертельного Воеіng було вісім українців (в тому числі 5-річна дитина).

За попередніми версіями ймовірною причиною катастрофи називали і погані метеоумови. При цьому, в російському Мінтрансі, крім погодних умов, можливими причинами падіння літака називають помилку пілотів.

Тим часом, в Ростов вже прибуло близько 600 осіб – родичів загиблих в авіакатастрофі.

Джерела в оперативному штабі з ліквідації наслідків аварії заявляють, що родичам загиблих буде виплачено компенсацію. Зараз вирішується питання про її розмір.

Слід зауважити, що родичі вісьмох загиблих в авіакатастрофі в Ростові українців зв'язалися з консульством нашої країни в цьому місті. Всі вони живуть на Донбасі чи є уродженцями Луганщини і Донеччини.

В літаку були в основному молоді люди у віці до 35 років. Найстаршій загиблій українці було 68.

Фотогалерея У Мережі з'явилися перші фото із місця падіння Boeing 737-800 (6 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції