Інгушетію очистять від криміналу

До Інгушетії введені близько 2, 5 тисяч чоловік у додаткових підрозділах внутрішніх військ МВС Росії.

Інгушетію очистять від криміналу
В Інгушетії 26 липня почалася спільна комплексна профілактична операція. (Фото: ogoniok.com)
До Інгушетії введені додаткові підрозділи внутрішніх військ МВС Росії. Як повідомило високопоставлене джерело в силових структурах республіки, до Інгушетії додатково введено близько 2,5 тисяч військовослужбовців внутрішніх військ МВС РФ.

"Всього біля 2,5 тисяч чоловік. Крім того, введено декілька десятків одиниць бронетехніки. Підрозділи ВВ в даний час дислокуються в Сунженському і Малгобекському районах республіки", - розповів представник силових структур.

За його словами, додаткові сили МВС введені в рамках спільної комплексної профілактичної операції, яка проводиться на території республіки до кінця серпня. "Підрозділи були введені для участі в активній фазі", - додав представник. 

В Інгушетії 26 липня почалася спільна комплексна профілактична операція, яка направлена на виявлення учасників бандформувань, організованих злочинних груп та інших кримінальних елементів.

Цей захід викликаний тим, що останнім часом в республіці ускладнилася кримінальна обстановка. Розпорядження про початок операції віддав міністр внутрішніх справ Рашид Нургалієв, повідомив представник МВС республіки.

За його словами, операція також передбачає посилення паспортного контролю на території республіки, перевірок автотранспорту і місць, де можуть знаходитися кримінальні елементи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: